"Elif" odcinek 550. Asuman zabiera Inci od Melek! Murat ożeni się z Aylą?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asuman jest w szoku, w jakich warunkach mieszka teraz rodzina Emiroğlu. W 550. odcinku "Elif" postanowi zabrać od nich Inci! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 550. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 550. w piątek, 23.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rodzina Emiroğlu mieszka w nowym domu, ale jego stan znacznie różni się od tego, gdzie mieszkali dotychczas. Tymczasem, Ayla (Melis Alevok) wciąż wmawia Muratowi (Batuhan Soncul), że razem spędzili noc.

Selim wciąż nie ma pracy. Arzu pójdzie na terapię?Zobacz więcej

W 550. odcinku serialu "Elif" Ümit (Emre Çaltılı) spłaca część długu Murata, w ostatniej chwili ratując mu życie. Mimo sprzeciwu młodszej siostry, Asuman (Tugba Duygu Erman) zabiera ją do posiadłości. Inci (Deniz Irem Morkoç) i Elif (Isabella Damla Güvenilir) bardzo przeżywają rozstanie. Ayla wmawia Muratowi, że stali się tematem plotek i że muszą się pobrać, bo inaczej ojciec ją zabije. Chłopak jest załamany wizją wspólnego życia z Aylą.

Asuman ukrywa Inci w oficynie, żeby Arzu (Cemre Melis Çınar) nie dowiedziała się o jej obecności. Dziewczynka jednak zdradza swoją obecność, mając nadzieję, że Arzu ją wyrzuci i będzie mogła wrócić do Elif.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×