"Elif" odcinek 552. Arzu chce kupić szwalnię Cevahira! Selim wpakuje się w kłopoty? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu nie przestaje działać tak, aby uprzykrzyć życie Melek. W 552. odcinku "Elif" postanowi upić szwalnię, bo jest przekonana, że Melek wciąż tam pracuje. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 552. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 552. we wtorek, 27.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Asuman (Tugba Duygu Erman) zabrała Inci (Deniz Irem Morkoç), ale dziewczynka chce wrócić do rodziny Elif (Isabella Damla Güvenilir) dlatego robi wszystko, aby Arzu (Cemre Melis Çınar) ją wyrzuciła. Selim (Emre Kıvılcım) oznajmił domownikom, że dopóki nie znajdzie porządnego zatrudnienia, będzie pracował jako taksówkarz.

Selim pracuje jako taksówkarz. Arzu zostanie bizneswoman?Zobacz więcej

W 552. odcinku serialu "Elif" Aliye (Aysun Güven), Zeynep (Gülçin Tunçok) i Melek (Selin Sezgin) obawiają się o bezpieczeństwo Selima. Inci coraz bardziej naprzykrza się Arzu z nadzieją, że kobieta wyrzuci ją z domu. Ümit (Emre Çaltılı) jednak zapewnia dziewczynkę, że nigdy do tego nie dojdzie.

Arzu postanawia kupić szwalnię, w której, jak sądzi, pracuje Melek. W tym celu oferuje Feraye (Sinem Akman) wysoką kwotę za to, aby namówiła Cevahira (Serhat Üstündağ) do wejścia z nią w spółkę. Selim poznaje pracującą w klubie nocnym Sitare. Ratuje kobietę przed atakiem jej partnera.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×