"Elif" odcinek 554. Arzu chce, aby Melek wróciła do pracy w szwalni. Co ona na to? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kolejny chytry plan Arzu! Nie wiedząc, że Melek nie pracuje już w szwalni, postanowiła ją kupić. W 554. odcinku "Elif" będzie chciała, aby Melek wróciła do pracy. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 554. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 554. w czwartek,, 29.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) postanowiła kupić szwalnię. Ma nadzieję, że Feraye (Sinem Akman) przekona Cevahira (Serhat Üstündağ) do wejścia z nią w spółkę. On jednak nie chce o tym słyszeć. Arzu dowiedziała się też, Melek (Selin Sezgin) nie pracuje już u Cevahira.

Cevahir sprzeda udziały Arzu? Melek bezskutecznie szuka pracyZobacz więcej

W 554. odcinku serialu "Elif" pracownice szwalni obawiają się o swoje zatrudnienie i zaległe pensje. Przyparty do muru Cevahir zgadza się na współpracę z Arzu. Ta jednak stawia jeden warunek Melek musi wrócić do pracy. Murat (Batuhan Soncul) dowiaduje się, że Ayla (Melis Alevok) jest córką Latifa. Nie może wybaczyć dziewczynie, że go okłamywała.

Melek bezskutecznie szuka zatrudnienia. Tymczasem Yusuf (Umut Özkan) z pomocą Orhana zamierza kupić dla Melek inną pracownię krawiecką. Cevahir wysyła Aysel, żeby przekonała Melek do powrotu do pracy, ona jednak pozostaje nieugięta. Inci (Deniz Irem Morkoç) choruje.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×