"Elif" odcinek 558. Melek odkryje, co Arzu knuje z Cevahirem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu weszła w spółkę z Cevahirem i chce pogrążyć Melek. W 558. odcinku "Elif" będzie ukrywała przed Ümitem swoje obecne działania. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 558. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 558. w środę, 4.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W szwalni pojawili się urzędnicy, którzy kazali Cevahirowi (Serhat Üstündağ) pokazać zezwolenie na działalność. Ten domyślił się, że to Bahriye (Muge Esmeray) na niego doniosła i wyrzucił ją z pracy. Melek (Selin Sezgin) namówiła go do zmiany decyzji. Do szwalni przyszła Arzu (Cemre Melis Çınar).

Cevahir wyrzuca Bahriye z pracy! Selim znajduje kopertę z pieniędzmi!Zobacz więcej

W 558. odcinku serialu "Elif" nikt nie wierzy, że obecność Arzu w szwalni to przypadek. Murat (Batuhan Soncul) ma dość ciągłych telefonów od Ayli (Melis Alevok). Arzu ukrywa przed Ümitem (Emre Çaltılı) fakt, że weszła w spółkę z Cevahirem. Murat wyjawia Veyselowi (Hasan Ballıktaş) i Tülay (Derya Şen), kim jest ojciec Ayli. Ma do nich żal, że tak usilnie starali się ich wyswatać.

Mężczyzna, który zostawił pieniądze w taksówce, odwiedza Selima (Emre Kıvılcım), chcąc mu podziękować. Okazuje się, że znał kiedyś Kenana (Volkan Çolpan). Arzu namawia Cevahira, aby kazał podpisać Melek wiążącą umowę.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bou (gość)

    Czy Arzu będzie zdradzać męża???

    03.09.2019 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×