"Elif" odcinek 561. Ojciec Ayli chce zabić Murata! Yusuf próbuje pomóc rodzinie Emiroğlu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat jest w trudnej sytuacji. Ayla próbowała popełnić samobójstwo. W 561. odcinku "Elif" ojciec dziewczyny chce zemścić się na Muracie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 561. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 561. w poniedziałek, 9.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Murat (Batuhan Soncul) dowiedział się, że to Arzu (Cemre Melis Çınar) i Erkut (Umut Ölçer) doprowadzili do pożaru, w którym zginęli Kenan i Tugce. Z kolei Ayla (Melis Alevok) trafiła do szpitala po tym, jak próbowała popełnić samobójstwo.

Elif w złym stanie! Bahriye wyrzuci rodzinę Emiroğlu z domu?! Zobacz więcej

W 561. odcinku serialu "Elif" Murat informuje Ümita (Emre Çaltılı), że dokument, który miał dla niego znaleźć, został zniszczony. Zadowolony Ümit kończy współpracę z Muratem, pozostawiając go z resztą niespłaconego długu. Asuman (Tugba Duygu Erman) wpada na pomysł, żeby wrócić z Goncą (Dilara Yüzer) do jej dawnej posiadłości. Murat znów trafia w ręce ludzi Lafita. Mężczyzna zamierza zabić go za to, co zrobił Ayli, przy okazji Murat dowiaduje się, że dziewczyna jest w ciąży.

W ostatniej chwili pojawia się Erkut, który okazuje się starym znajomym Latifa. Erkut przekonuje Latifa, żeby uwolnił Murata i zgodził się na błyskawiczny ślub Murata i Ayli. Murat jest załamany obrotem spraw, a Ayla nie posiada się z radości. Yusuf (Umut Özkan) wynajmuje dom dla Elif (Isabella Damla Güvenilir) i jej rodziny, Melek (Selin Sezgin) jednak nie przyjmuje jego pomocy. Tymczasem Bahriye (Muge Esmeray) okłamuje Melek, mówiąc, że z więzienia wyszedł jej były mąż, który chce sprzedać dom i żąda, żeby najemcy się wyprowadzili.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Juch (gość)

    A pierd...olisz!

    06.09.2019 18:15
  • Michał (gość)

    Niech ten serial się już skończy! Powinni w jego miejsce zakupić serial Karagul! ;-)

    06.09.2019 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×