"Elif" odcinek 564. Kłótnia Arzu i Goncy! Dojdzie do tragedii?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu postanowiła odnaleźć Goncę i Asuman. W 564. odcinku "Elif" dojdzie do szarpaniny, w wyniku której jedna z pań dozna poważnego urazu! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 564. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 564. w czwartek, 12.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Asuman (Tugba Duygu Erman) i Gonca (Dilara Yüzer) uciekły od Arzu (Cemre Melis Çınar). Murat (Batuhan Soncul) wziął ślub z Aylą (Melis Alevok), a po uroczystości doszło do ostrej wymiany zdań między Erkutem (Umut Ölçer) a Selimem (Emre Kıvılcım).

Skandal na przyjęciu po ślubie Ayli i Murata! Elif musi trafić do szpitala!Zobacz więcej

W 564. odcinku serialu "Elif" korzystając z nieobecności domowników, Bahriye (Muge Esmeray) każe Burhanowi spakować i wystawić ich rzeczy. Kobieta zmienia też zamki w drzwiach. Arzu dowiaduje się, że Asuman i Gonca zatrzymały się w domu Necdeta. Jedzie tam i wszczyna awanturę.

Gonca ma przebłyski z przeszłości, powoli odzyskuje pamięć. Między kobietami dochodzi do bójki. Arzu upada na ziemię i uderza głową o kand schodów! Rodzina Emiroglu wraca z Elif (Isabella Damla Güvenilir) ze szpitala i po raz kolejny zostaje pozbawiona dachu nad głową. Yusuf (Umut Özkan) proponuje im, by zamieszkali w jego rodzinnym domu.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Abjv (gość)

  Arzu jest suka

  12.09.2019 13:58
 • Abi (gość)

  Wqirwiony - po co oglądasz ten hłam,program tv ma bogatą ofertę, trzeba użyć pilota😀

  12.09.2019 13:01
 • Anna (gość)

  Oglądamy prawda o życiu

  11.09.2019 20:16
 • Baby (gość)

  Cudny film warto oglądać

  11.09.2019 20:15
 • Wkqrwiony (gość)

  Czy nie ma już innych seriali do emisji w tv oprócz tureckiego chłamu. Turcy mają w naturze zabijanie,oszustwa, kłamstwa, mordy i wszystko co najgorsze od czasów Osmanów. Dla kogo jest "Elif"? Dla dzieci żeby uczyły się zła od dorosłych? Czy dla dorosłych, których boli mózg od oglądania szmelcu (jeśli są w miarę normalni). Kończy się jedno badziewie i wprowadzają kolejne. Niech prezes TvP sam za własne pieniądze ogląda takie ścierwo,a nie za nasze jak jest ekshibicjonistą. Przestaję płacić abonament!!!

  11.09.2019 16:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×