"Elif" odcinek 565. Rodzina Emiroğlu znowu ma dach nad głową! Pojawia się zazdrosna o Yusufa Leyla! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroğlu została wyrzucona z domu, ale na pomoc przybył Yusuf. W 565. odcinku "Elif" zaoferuje przyjaciołom, aby zamieszkali w jego domu rodzinnym. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 565. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 565 w piątek, 13.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) wyszła ze szpitala, ale wtedy okazało się, że rodzina Emiroglu po raz kolejny zostaje pozbawiona dachu nad głową. Yusuf (Umut Özkan) zaproponował im, by zamieszkali w jego rodzinnym domu.

Kłótnia Arzu i Goncy! Dojdzie do tragedii?! Zobacz więcej

W 565. odcinku serialu "Elif" relacja Arzu (Cemre Melis Çınar) i Ümita (Emre Çaltılı) jest coraz bardziej napięta. Dzięki Yusufowi rodzina Emiroglu ma dach nad głową. Elif i Inci (Deniz Irem Morkoç) są bardzo szczęśliwe. Yusuf często odwiedza domowników. Dowiaduje się o tym Leyla, kobieta, która w młodości bardzo kochała Yusufa. Yusuf jednak nie odwzajemniał jej uczuć. Przez nieszczęśliwą młodzieńczą miłość Leyla nie ułożyła sobie życia.

Ayla (Melis Alevok) coraz bardziej uprzykrza Muratowi (Batuhan Soncul) życie. W przeciwieństwie do syna, Veysel (Hasan Ballıktaş) jest bardzo zadowolony ze swojej synowej.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mbmfkd (gość)

    ilmuwan kopi sex

    11.09.2019 14:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×