"Elif" odcinek 566. Zeynep zaczyna pracę w szwalni. Matka Leyli spotyka się z Melek [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dzięku Yusufowi, rodzina Emiroğlu znowu ma dach nad głową. W 566. odcinku "Elif" matka Leyli - dziewczyny, która była zakochana w Yusufie, odwiedzi Melek. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 566. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 566. w poniedziałek, 16.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Yusuf (Umut Özkan) zaproponował rodzinie Emiroğlu, aby zamieszkali w jego rodzinnym domu. Nowych lokatorów zauważyła Leyla, która w młodości bardzo kochała Yusufa.

Rodzina Emiroğlu znowu ma dach nad głową! Pojawia się zazdrosna o Yusufa Leyla! Zobacz więcej

W 566. odcinku serialu "Elif" rodzina Emiroğlu przyzwyczaja się do nowego domu. Na prośbę Melek (Selin Sezgin) Cevahir (Serhat Üstündağ) zgadza się przyjąć Zeynep (Gülçin Tunçok) do pracy do szwalni. Fevziye (matka Leyli) niepokoi się, że powrót Yusufa ponownie wpędzi Leylę w depresję. Sitare (Eda Erol) regularnie korzysta z usług Selima (Emre Kıvılcım) i nie ukrywa swojej sympatii do niego.

Elif (Isabella Damla Güvenilir) przypadkiem podsłuchuje rozmowę Cevahira z majstrem. Słyszy jak mężczyzna rezygnuje z koniecznych napraw, żeby zaoszczędzić pieniądze. Fevziye i Hülya odwiedzają Melek i jej rodzinę w domu Yusufa. Dowiadują się, że Melek nie jest żoną Yusufa, a tylko najemczynią. Erkut (Umut Ölçer) każe Veyselowi (Hasan Ballıktaş) zostawić paczkę w jednej z taksówek.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×