"Elif" odcinek 567. Zeynep w szpitalu! Gonca odzyskuje pamięć! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep zaczęła pracę w szwalni, którą załatwiła jej Melek. Doszło jednak do wypadku. W 567. odcinku "Elif" Zeynep zostanie przewieziona do szpitala. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 567. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 567. we wtorek, 17.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Na prośbę Melek (Selin Sezgin) Cevahir (Serhat Üstündağ) zgodził się przyjąć Zeynep (Gülçin Tunçok) do pracy do szwalni. Matka Leyli, Fevziye postanowił odwiedzić nowych sąsiadów. Dzięki temu dowiedziała się, że Melek nie jest żoną Yusufa (Umut Özkan). W szwalni doszło do wypadku.

Zeynep zaczyna pracę w szwalni. Matka Leyli spotyka się z Melek Zobacz więcej

W 567. odcinku serialu "Elif" Yusuf zawozi do szpitala Zeynep, której spadła na dłonie rozgrzana prasa. Cevahir obawia się, że przez wypadek Zeynep będzie miał kłopoty. Yusuf podejrzewa, że do wypadku Zeynep mogło dojść w wyniku zaniedbań Cevahira. Veysel (Hasan Ballıktaş) informuje Erkuta (Umut Ölçer), że nie mógł dostarczyć paczki, podejrzewa, że Erkut chciał zaszkodzić Selimowi (Emre Kıvılcım).

Muratowi (Batuhan Soncul) ciężko znieść wspólne życie z Aylą (Melis Alevok), aby uciec od niej chociaż na trochę, zgadza się wrócić do pracy u Erkuta. Gonca (Dilara Yüzer) odzyskuje pamięć, postanawia jednak na razie zachować to w tajemnicy.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Znudził mi się ten serial 😏

  17.09.2019 16:37
 • Melek (gość)

  Zeynep 😢 Cevahir 😬

  16.09.2019 17:56
 • Misia (gość)

  Pojebani

  16.09.2019 14:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×