"Elif" odcinek 568. Yusuf złoży w imieniu Zeynep skargę na Cevahira? Gonca planuje zemstę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W szwalni doszło do nieszczęśliwego wypadku, po którym Zeynep trafiła do szpitala. W 568. odcinku "Elif" Yusuf będzie chciał w jej imieniu złożyć skargę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 568. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 568. w środę, 18.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Yusuf (Umut Özkan) zawiózł Zeynep (Gülçin Tunçok) do szpitala po tym, jak spadła jej na dłonie rozgrzana prasa. Cevahir (Serhat Üstündağ) obawia się, że przez wypadek Zeynep będzie miał kłopoty. Tymczasem, Gonca (Dilara Yüzer) odzyskała pamięć, ale postanowiła na razie zachować to w tajemnicy.

Zeynep w szpitalu! Gonca odzyskuje pamięć! Zobacz więcej

W 568. odcinku serialu "Elif" Gonca przygotowuje się do zemsty na Erkucie (Umut Ölçer) i Arzu (Cemre Melis Çınar). Między Yusufem a Cevahirem dochodzi do awantury z powodu wypadku Zeynep. Chcąc zatuszować sytuację, Cevahir każe majstrowi naprawić prasę, przez którą doszło do wypadku. Sytuację obserwuje z ukrycia Elif. Przerażona dziewczynka opowiada o wszystkim Melek (Selin Sezgin) i Yusufowi.

Yusuf postanawia złożyć w imieniu Zeynep pozew przeciwko Cevahirowi. Arzu postanawia udobruchać Ümita, obiecuje mu, że kończy swoje porachunki z Melek i Goncą oraz współpracę z Cevahirem.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kornel (gość)

    Nice

    17.09.2019 14:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×