"Elif" odcinek 570. Melek dowiaduje się, że Arzu jest właścicielką szwalni! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cevahir spotkał się z Arzu w restauracji, gdzie przez przypadek zobaczył ich Yusuf. W 570. odcinku "Elif" mężczyzna powie Melek, co usłyszał a propos Arzu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 570. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 570. w piątek, 20.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Cevahir (Serhat Üstündağ) obawia się, że przez wypadek Zeynep (Gülçin Tunçok) będzie miał kłopoty. Postanowił porozmawiać z Arzu (Cemre Melis Çınar), aby dała mu pieniądze na nowe prasowalnice. Podsłuchał ich Yusuf (Umut Özkan).

Yusuf podsłuchuje rozmowę Arzu i Cevahira! Czego się dowie? Zobacz więcej

W 570. odcinku serialu "Elif" Hulya i Fevziye odwiedzają rodzinę Emiroglu. Leyla dowiaduje się, że Melek (Selin Sezgin) nie jest żoną Yusufa. Hulya napawa dziewczynę nadzieją, że jeśli się postara, tym razem Yusuf odwzajemni jej uczucia. Między Erkutem (Umut Ölçer) a Muratem (Batuhan Soncul) dochodzi do kłótni. Veysel (Hasan Ballıktaş) namawia syna, żeby zaczął pracę dla swojego teścia.

Yusuf wyjawia Melek, że Arzu jest jej szefową. Kobieta wspomina mu o umowie. Aby pomóc Melek, Yusuf składa zawiadomienie do Ministerstwa Pracy. W wyniku inspekcji, Cevahir pod groźbą zamknięcia szwalni ma 24 godziny na uzupełnienie niedociągnięć w zakresie BHP.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×