"Elif" odcinek 572. Ümit uniemożliwia przesłanie pieniędzy do Cevahira! Co zamierza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu zgodziła się wysłać pieniądze Cevahirowi po wypadku Zeynep, aby nie miał kłopotów. W 572. odcinku "Elif" Ümit pokrzyżuje ich plany. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 572. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 572. we wtorek, 24.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Cevahir (Serhat Üstündağ) coraz częściej spotyka się z Arzu (Cemre Melis Çınar). Chce od niej pieniędzy na nowe prasowalnice. Boi się, że po wypadku Zeynep (Gülçin Tunçok) będzie miał kłopoty. Yusuf (Umut Özkan) powiedział Melek (Selin Sezgin), że Arzu jest właścicielką szwalni.

Ümit wie już, co łączy Arzu z Cevahirem! Szwalnia zostaje zamknięta! Zobacz więcej

W 572. odcinku serialu "Elif" Melek wyjawia Zeynep (Gülçin Tunçok), że Arzu jest wspólniczką w szwalni i dlatego nie chce, żeby dziewczyna wróciła tam do pracy. Między Erkutem (Umut Ölçer) a Muratem (Batuhan Soncul) dochodzi do kłótni. Chłopak nie może znieść, że Erkut traktuje go z góry, postanawia odejść z pracy i sam znaleźć sobie inne zatrudnienie, nie chce też słyszeć o pomocy Ayli.

Ümit (Emre Çaltılı) krzyżuje plany Arzu. Sprawia, że przelew, który Arzu wysłała do Cevahira, nie trafia do adresata. Arzu podejrzewa Yusufa. Melek dowiaduje się o zamknięciu szwalni. Ayla (Melis Alevok) zrzuca wszystkie prace domowe na Tülay (Derya Şen).

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×