"Elif" odcinek 574. Gonca namawia Asuman do zemsty na Arzu i Erkucie! Yusuf spotyka się z Leylą [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gonca odzyskała pamięć, ale chciała to ukryć przed innymi. Wszystkiego domyśliła się jednak Asuman. W 574. odcinku "Elif" Gonca będzie ją namawiała na zemstę! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 574. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 574. w czwartek, 26.09.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Asuman (Tugba Duygu Erman) domyśliła się, że Gonca (Dilara Yüzer) odzyskała pamięć i zezłościła się, że to przed nią ukryła. Arzu (Cemre Melis Çınar) jest przekonana, że Yusuf (Umut Özkan) zablokował jej przelew do Cevahir (Serhat Üstündağ) i kazała zdemolować jego antykwariat.

Arzu demoluje antykwariat Yusufa! Leyla widzi Yusufa z Melek! Zobacz więcej

W 574. odcinku serialu "Elif" Murat (Batuhan Soncul) dostaje pracę jako kurier, nie ma pojęcia, że to Ayla (Melis Alevok) namówiła ojca, żeby go zatrudnił. Selim (Emre Kıvılcım) ratuje Sitare (Eda Erol) z rąk Vedata. Gonca proponuje Asuman, żeby została jej wspólniczką w zemście na Erkucie (Umut Ölçer) i Arzu.

Leyla przypadkiem spotyka Yusufa na ulicy. Wcześniej straciła nadzieję, że między nimi coś jeszcze może być, bo zobaczyła go z Melek (Selin Sezgin). Teraz jest oczarowana tym, że mężczyzna pamięta tyle szczegółów o niej.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×