"Elif" odcinek 581. Ekrut śledzi Sitare! Melek rzuca pracę w szwalni! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gonca doproadziła do wielkiej kłótni Arzu i Ümita. Sitare wciąż mieszka z Selimem i jego rodziną. W 581. odcinku "Elif" Erkut będzie ją śledził! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 581. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 581. w poniedziałek, 7.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Gonca (Dilara Yüzer) sprawiła, że Ümit (Emre Çaltılı) dowiedział się, że Arzu (Cemre Melis Çınar) wcale nie zerwała kontaktów z Cevahirem (Serhat Üstündağ). Doprowadziła do ich wielkiej kłótni. Z kolei Arzu postanowiła zdegradować Melek (Selin Sezgin) w szwalni.

Gonca doprowadza do kłótni Arzu i Ümita! Rozstaną się? Zobacz więcej

W 581. odcinku serialu "Elif" Ümit jest zszokowany sposobem, w jaki Arzu traktuje Goncę. Selima (Emre Kıvılcım) coraz bardziej irytują kłamstwa Sitare (Eda Erol). Ta natomiast przyznaje przed samą sobą, że zakochała się w Selimie.

Erkut (Umut Ölçer) jest niezadowolony z faktu, że Sitare przestała pracować w My Rose. Natyka się na nią, gdy kobieta wychodzi na zakupy i postanawia ją śledzić. Melek nie wytrzymuje ciągłego dręczenia przez Arzu. Świadoma konsekwencji rzuca pracę w szwalni. Yusuf (Umut Özkan) zostaje zaatakowany przez wynajętych nożowników.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×