"Elif" odcinek 582. Elif znajduje nieprzytomnego Yusufa w krytycznym stanie! Umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu postanowiła zemścić się na Yusufie, bo jest przekonana, że to właśnie przez niego Ümit dowiedział się, że nie skończyła współpracy z Cevahirem. W 582. odcinku "Elif" nieprzytomnego Yusufa znajdzie Elif. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 582. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 582. we wtorek, 8.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ümit (Emre Çaltılı) dowiedział się, że Arzu (Cemre Melis Çınar) nie zerwała kontaktów z Cevahirem (Serhat Üstündağ). Wszystko to sprawka Goncy (Dilara Yüzer). Arzu pojawiła się w szwalni i doprowadziła do tego, że Melek (Selin Sezgin) odeszła z pracy. Yusuf (Umut Özkan) został zaatakowany przez wynajętych przez Arzu nożowników.

Ekrut śledzi Sitare! Melek rzuca pracę w szwalni! Zobacz więcej

W 582. odcinku serialu "Elif" Elif (Isabella Damla Güvenilir) znajduje nieprzytomnego Yusufa. Dziewczynka dzwoni z telefonu mężczyzny do Melek. Kobieta szybko przychodzi do księgarni i wzywa karetkę. Stan mężczyzny jest krytyczny i wymaga natychmiastowej operacji.

Cevahir dowiaduje się, że to Arzu wynajęła napastników. Nie może uwierzyć, że jego wspólniczka posunęła się tak daleko. Operacja Yusufa przebiega pomyślnie. Arzu jest wściekła, że jej plan się nie powiódł.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Yusuf (gość)

    Zniszczone

    07.10.2019 21:01
  • Kenan (gość)

    Onie😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😰😰😰😰😰😵😨😨😨😨😨😨😥😥😥😧😧😤😤

    07.10.2019 16:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×