"Elif" odcinek 583. Arzu próbuje zabić Yusufa w szpitalu! Ktoś mu pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu nasłała na Yusufa zabójców, ale mężczyzna przeżył. W 583. odcinku "Elif" Arzu postanowi dokończyć to, co zaplanowała. Czy zabije Yusufa w szpitalu? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 583. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 583. w środę, 9.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) postanowiła zemścić się na Yusufie (Umut Özkan). Jest przekonana, że to ona wyjawił Ümitowi (Emre Çaltılı) prawdę o jej relacjach z Cevahirem (Serhat Üstündağ). Nasłała na niego zabójców, ale Yusuf trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą mu życie.

Elif znajduje nieprzytomnego Yusufa w krytycznym stanie! Umrze?Zobacz więcej

W 583. odcinku serialu "Elif" Erkut (Umut Ölçer) postanawia powiedzieć Zeynep (Gülçin Tunçok), kim tak naprawdę jest Sitare (Eda Erol). Nieświadoma niczego Zeynep staje w obronie kobiety i odprawia Erkuta z kwitkiem. Sitare kłamie, że Erkut jest bratem jej męża.

Arzu postanawia dokończyć zadanie. Gdy w szpitalu próbuje odciąć dopływ tlenu i zabić Yusufa, nakrywa ją Cevahir przerażony bezwzględnością kobiety. W ostatniej chwili udaje mu się ponownie włączyć respirator. Okazuje się, że Yusuf jak przez mgłę przypomina sobie wizytę kobiety. Nie pamięta jednak, kim była.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×