"Elif" odcinek 584. Yusuf wychodzi ze szpitala. Selim spotyka się z Erkutem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yusuf był bliski śmierci, ale udało się go uratować. W 584. odcinku "Elif" będzie mógł wyjść ze szpitala. Czy Arzu tak to zostawi? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 584. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 584. w czwartek, 10.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Yusuf (Umut Özkan) trafił do szpitala po ataku ludzi nasłanych przez Arzu (Cemre Melis Çınar). Później ona sama chciała dokończyć "dzieła", ale w porę pojawił się Cevahir (Serhat Üstündağ), który uratował Yusufa.

Arzu próbuje zabić Yusufa w szpitalu! Ktoś mu pomoże? Zobacz więcej

W 584. odcinku serialu "Elif" Sitare (Eda Erol) namawia Zeynep (Gülçin Tunçok), żeby zataiła przed Selimem (Emre Kıvılcım) wizytę Erkuta (Umut Ölçer). Yusuf zostaje wypisany ze szpitala. Początkowo zamierza zatrzymać się w domu stryja, o czym dowiaduje się Leyla. Okazuje się jednak, że mężczyzna wyjeżdża z rodziną. Selim i Melek (Selin Sezgin) oferują swoją pomoc i zabierają Yusufa do domu.

Mężczyźni, których Arzu wynajęła, żeby zabili Yusufa, żądają zapłaty. Arzu odmawia, ponieważ nie wykonali swojego zadania. Leyla przychodzi do Melek na przymiarkę, na widok Yusufa czuje się zdradzona i oszukana. Selim spotka Erkuta, mężczyzna mówi, że był w ich domu i grozi, że wyjawi Zeynep prawdę o Sitare. Selim sądzi, że Erkut blefuje. Nie wierzy, że Zeynep mogła ukryć przed nim coś takiego.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×