"Elif" odcinek 590. Sitare sprzeciwia się Erkutowi. Ümit chce zniszczyć Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Na polecenie Erkuta, Sitare ma podrzucić narkotyki do taksówki Selima. W 590. odcinku "Elif" zakochana w Selimie kobieta sprzeciwi się Erkutowi. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 590. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 590. w piątek, 18.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Erkut (Umut Ölçer) chce wrobić Selima (Emre Kıvılcım). Kazał Sitare (Eda Erol) podrzucić do jego taksówki narkotyki. Zakochana w Selimie kobieta nie chce tego zrobić. Gonca (Dilara Yüzer) zasugerowała Ümitowi (Emre Çaltılı), że to Arzu (Cemre Melis Çınar) chce go otruć.

Gonca nastawia Ümita przeciwko Arzu. Bójka Selima i Erkuta! Zobacz więcej

W 590. odcinku serialu "Elif" Selim chce wyznać Zeynep (Gülçin Tunçok) prawdę o Sitare, aby mu to uniemożliwić Sitare rozcina sobie rękę nożem kuchennym i muszą jechać do szpitala. Sitare przekonuje Selima, żeby nic nie mówił i zapewnia, że niedługo zniknie z ich życia. Ümit postanawia przyłączyć się do Goncy w walce przeciwko Arzu. Asuman (Tugba Duygu Erman) zaczyna pracę u Erkuta.

Sitare przychodzi do biura Erkuta i oświadcza, że nie podłoży Selimowi narkotyków. Mężczyzna grozi, że wyjawi Emiroglu prawdę o niej. Melek (Selin Sezgin), Yusuf (Umut Özkan) i reszta rodziny udają się na kiermasz do szkoły Elif (Isabella Damla Güvenilir), na miejscu pojawia się także Leyla. Kobieta nie może znieść widoku szczęścia tej trójki. Tymczasem Fevziye próbuje zeswatać Leylę z Onurem, jej dawnym kolegą ze szkoły.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×