"Elif" odcinek 595. Erkut przechytrzył Goncę i Asuman! Arzu chce odzyskać Ümita [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gonca i Asuman doniosły na Erkuta policji. W 595. odcinku "Elif" okaże się, że mężczyzna je przechytrzył. Arzu orientuje się, że nie chce stracić Ümita. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 595. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 595. w piątek, 25.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

suman (Tugba Duygu Erman) znalazła w gabinecie Erkuta (Umut Ölçer) narkotyki. Razem z Goncą (Dilara Yüzer) postanowiły donieść na niego policji. Arzu (Cemre Melis Çınar) wściekła się na Cevahira (Serhat Üstündağ) za to, że ponownie zatrudnił Aysel (Esra Öztop) i Sunę (Elif Tiğli).

Asuman i Gonca donoszą na Erkuta policji! Leyla chce zdobyć Yusufa Zobacz więcej

W 595. odcinku serialu "Elif" do holdingu Doruklar przyjeżdża policja. Niczego jednak nie znajdują. Okazuje się, że tego dnia Erkut śledził Asuman. Mężczyzna wie, że za donosem stoją Asuman i Gonca. Prosi o pomoc Latifa.

Leyla godzi się na spotkanie z Onurem. Tülay (Derya Şen) coraz trudniej znosi kaprysy Ayli (Melis Alevok). Arzu uświadamia sobie, że nie chce stracić Ümita (Emre Çaltılı). Postanawia odzyskać jego uczucie i przygotowuje dla niego uroczystą kolację. Ümit jednak jest nieugięty.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Duef (gość)

    To ci

    31.10.2019 22:04
  • Anatola (gość)

    A mi się podobają a kto nie chce niech nie ogląda prawo wyboru Anatola

    25.10.2019 22:46
  • Nie oglądam (gość)

    Widz płacący abonament, a ja takim widzem jestem ma pełne prawo wyrazić swoją opinię o każdym serialu, filmie czy programie emitowanym w publicznej telewizji, która to między innymi za jego pieniądze kupuje seriale takie jak: Elif, Przysięga i Więzień miłości, które są wręcz śmiertelnie nudne, nieinteresujące, o prostackiej fabule niskich lotów.... wydobyte z podziemi kinomatografi tureckiej z bardzo słabymi aktorami, których umiejętności i zdolności aktorskie są na bardzo niskim poziomie... jeżeli ktoś się burzy po przeczytaniu wpisu z godz.02:11 to widocznie go dokładnie nie przeczytał i go nie rozumie i tym samym źle go interpretuje i odbiera... albo???.... i tu resztę zachowam dla sobie... tym bardziej nie może zwracać komuś uwagi i zarzucać mu, że ten ktoś nie może wyrazić swojej opinii obojętnie jaka by ona nie była... a zdania " Jejku! ten prymitywny serial jeszcze jest emitowany? Litości ileż można..." świadczą o tym, że znam temat i bardzo dobrze się oriętuje o czym dany serial jest i mam jak najbardziej prawo do krytyki jeżeli coś mi się nie podoba... a te seriale, którymi publiczna zaśmieca swoją ramówkę programową niestety i tu powtórzę jeszcze raz obrażają intelekt widza i tyle w tym temacie...ktoś może się z tym zgadzać albo nie...takie jego prawo i jego wybór...ja wybieram NIE OGLĄDAM !!! i mówię stanowcze NIE serialom o tak niskim poziomie. NIE ! NIE ! NIE OGLĄDAM !!!

    25.10.2019 19:47
  • Aleksandra (gość)

    Na temat gustu się nie dyskutuje i nie ładnie jest kogo kolwiek obrażać

    25.10.2019 11:57
  • Molly (gość)

    Skoro nie oglądasz, to jak możesz oceniać. Ja też nie jestem ich fanką, ale też nie będę obrażać osób, którym się serial podoba.

    25.10.2019 07:41
  • Nie oglądam (gość)

    Jejku! ten prymitywny serial jeszcze jest emitowany? Litości ileż można. Jest tyle wspaniałych, interesujących i bardzo dobrych seriali i filmów tureckich z bardzo dobrą obsadą aktorską, które zdobywają nagrody nie tylko w swoim kraju a TVP za pieniądze Abonamenta raczy widza takim badziewiem widać że nisko ceni jego intelekt, bardzo to smutne:(((( NIE OGLĄDAM !!! NIE NIE NIE !!!

    25.10.2019 02:11
  • U (gość)

    O