"Elif" odcinek 596. Arzu mdleje. Jest w ciąży?! Asuman zostaje porwana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu postanowiła odzyskać Ümita. W 596. odcinku "Elif" okaże się, że kobieta jest w ciąży! Dowie się o tym Gonca. Co zrobi z tą wiadomością? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 596. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 596. w poniedziałek, 28.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) uświadomiła sobie, że nie chce stracić Ümita (Emre Çaltılı). Postanowiła odzyskać jego uczucie i przygotowała dla niego uroczystą kolację. Ümit wciąż jednak jest nieugięty.

Erkut przechytrzył Goncę i Asuman! Arzu chce odzyskać ÜmitaZobacz więcej

W 596. odcinku serialu "Elif" Arzu bardzo źle się czuje, ale Ümit jest przekonany, że to jej kolejna gra i pozostaje obojętny. Gonca (Dilara Yüzer) udaje troskę, a jednocześnie z satysfakcją obserwuje, jak między Arzu i Ümitem coraz bardziej się psuje. Kiedy Arzu mdleje, Gonca zabiera ją do szpitala. Ku jej zaskoczeniu i niezadowoleniu okazuje się, że Arzu jest w ciąży.

Na prośbę Erkuta (Umut Ölçer) ludzie Latifa porywają Asuman (Tugba Duygu Erman). Kobiecie udaje się uciec i szuka pomocy u Goncy, ta jednak ma pilniejsze sprawy. Prawnik Arzu oświadcza Cevahirowi (Serhat Üstündağ), że jego klientka chce przejąć całość udziałów w szwalni. Mężczyzna nie chce o tym słyszeć.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Oooo (gość)

    Hola

    27.10.2019 10:34
  • 55 (gość)

    Noi co to dobrze🙅😈😈😈😈

    27.10.2019 10:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×