"Elif" odcinek 597. Asuman potrącona przez samochód! Elif zostaje zakładniczką włamywacza! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu chce odzyskać Ümita i dowiedziała się, że jest w ciąży. W 597. odcinku "Elif" powie o wszystkim mężowi. Jak Ümit zareaguje? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 597. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 597. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) zemdlała i dowiedziała się, że jest w ciąży. Przy wszystkim była obecna Gonca (Dilara Yüzer). Na prośbę Erkuta (Umut Ölçer) ludzie Latifa porwali Asuman (Tugba Duygu Erman).

Arzu mdleje. Jest w ciąży?! Asuman zostaje porwana!Zobacz więcej

W 597. odcinku serialu "Elif" Tülay (Derya Şen) opowiada Veyselowi (Hasan Ballıktaş) o Sitare (Eda Erol). Yusuf (Umut Özkan) odmawia przyjęcia od Emiroglu pieniędzy za czynsz, zamierza również wrócić do antykwariatu. Selim (Emre Kıvılcım) proponuje rodzinie, żeby przygotowali Yusufowi pokój i zaproponowali zamieszkanie z nimi. Asuman zostaje potrącona przez samochód.

Ayla (Melis Alevok) mdleje. Zaniepokojona jej stanem rodzina zabiera ją do szpitala. Murat (Batuhan Soncul) postanawia, że od tej pory otoczy dziewczynę większą troską. Arzu mówi Ümitowi (Emre Çaltılı) o ciąży, on jednak jej nie wierzy. Kiedy Arzu prosi Goncę, żeby poparła jej słowa, ta wszystkiemu zaprzecza. Nocą do domu Emiroglu zakrada się złodziej. Przyłapany na gorącym uczynku, bierze Elif (Isabella Damla Güvenilir) jako zakładniczkę.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Danuta (gość)

    Piękny film szacunek dla wszystkich aktorów

    30.10.2019 01:26
  • Iwona (gość)

    I znowu Elif ma pod gorke.

    28.10.2019 15:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×