"Elif" odcinek 599. Yusuf wprowadza się do rodziny Emiroğlu! Gonca doprowadzi do poronienia Arzu?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroğlu zaproponowała Yusufowi, aby zamieszkał z nimi. W 599. odcinku "Elif" Yusuf przyjmie ofertę i zacznie wprowadzać się do ich domu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 599. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 599. w czwartek, 31.10.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak w domu rodziny Emiroğlu pojawił się włamywacz, mieszkańcy zaproponowali Yusufowi (Umut Özkan), aby z nimi zamieszkał. Tymczasem, Leyla spotkała się z Onurem, który postanowił oświadczyć się jej.

Asuman szuka pomocy u Goncy. Yusuf zamieszka z Melek i Elif?Zobacz więcej

W 599. odcinku serialu "Elif" Yusuf za namową Elif (Isabella Damla Güvenilir) zgadza się zamieszkać z rodziną Emiroglu. Leyla przyjmuje zaręczyny. To jednak tylko część jej planu, aby zdobyć serce Yusufa. Gonca (Dilara Yüzer) podaje Arzu (Tugba Duygu Erman) leki, od których stan kobiety stale się pogarsza.

Gonca wysyła Cevahirowi (Serhat Üstündağ) list z pogróżkami Arzu, dzięki któremu udowodni swoją niewinność. Podczas rodzinnej wizyty Veysel (Hasan Ballıktaş) rozpoznaje Sitare (Eda Erol).

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×