"Elif" odcinek 601. Selim wyprasza Sitare z domu. Melek odwiedza Arzu w więzieniu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Od jakiegoś czasu w domu rodziny Emiroğlu przebywa Sitare. Rozpoznał ją Veysel. W 601. odcinku "Elif" Selim poprosi Sitare, aby opuściła ich dom. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 601. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 601. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Gonca wysłała Cevahirowi (Serhat Üstündağ) lVeysel (Hasan Ballıktaş) rozpoznał Sitare (Eda Erol) i zalecił Selimowi (Emre Kıvılcım) wyjawić prawdę o kobiecie. Arzu (Tugba Duygu Erman) została aresztowana za usiłowanie morderstwa.

Arzu aresztowana! Selim w końcu wyzna prawdę o Sitare? Zobacz więcej

W 601. odcinku serialu "Elif" rodzina Onura przychodzi do domu Fevziye, by oficjalnie prosić o rękę Leyli. Leyla i Onur niebawem oficjalnie się zaręczą. Selim prosi Sitare, by opuściła ich dom. Daje kobiecie pieniądze, by ułożyła sobie życie. Zeynep (Gülçin Tunçok) jest świadkiem tej sytuacji. Nazajutrz domownicy odkrywają odejście Sitare. Kobieta zostawia pożegnalny list.

Melek (Selin Sezgin) odwiedza Arzu w więzieniu. Dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. Po tym spotkaniu Arzu jest przekonana, że to z winy Ümita (Emre Çaltılı) trafiła do aresztu. Melek jest zaniepokojona stanem psychiki Arzu.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gos (gość)

    Najgorszy turecki serial. Można po nim wnosić, że Turcja to kraj bezprawia, ciemnoty. A Eliw antypatyczna, brzydka dziewucha, sprawia wrażenie upośledzonej. Widać, że tempa , bez talencie zupełne. A jak źle ubrana chodzi, tak jak i Melek.

    05.11.2019 09:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×