"Elif" odcinek 602. Leyla prosi Melek, aby uszyła jej suknię ślubną. Yusuf wycofa zeznania przeciwko Arzu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Leyla przyjęła oświadczyny Onura, mimo że kocha Yusufa. W 602. odcinku "Elif" odwiedzi Melek i poprosi ją, aby uszyła jej suknię ślubną. Nie będzie to jednak zwykła suknia. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 602. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 602. w środę, 6.11.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Leyla i Onur oficjalnie się zaręczyli. Selim (Emre Kıvılcım) poprosił w końcu Sitare (Eda Erol), by opuściła ich dom. Dał kobiecie pieniądze, by ułożyła sobie życie. Melek (Selin Sezgin) odwiedziła Arzu (Tugba Duygu Erman) w więzieniu i dowiedziała się o jej ciąży.

Selim wyprasza Sitare z domu. Melek odwiedza Arzu w więzieniuZobacz więcej

W 602. odcinku serialu "Elif" Yusuf (Umut Özkan) składa zeznania obciążające Arzu. Selim niepokoi się o Sitare. Ümit (Emre Çaltılı) nie może dojść do siebie po aresztowaniu Arzu. Gonca (Dilara Yüzer) próbuje nastawić go przeciwko żonie. Leyla wydaje się rozdrażniona przygotowaniami do zaręczyn. Jednak prosi Melek, żeby uszyła jej suknię. Wybiera dość trudny model i daje Melek niewiele czasu na uszycie kreacji.

Melek nie może przestać myśleć o Arzu, dzieli się swoimi wątpliwościami z Yusufem. Mężczyzna pod wpływem słów Melek wycofuje zeznania i Arzu wraca do domu.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×