"Elif" odcinek 604. Onur zrywa zaręczyny z Leylą! Sitare jednak podłoży narkotyki Selimowi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mimo zaręczyn z Onurem, Leyla chce zbliżyć się do Yusufa. W 604. odcinku "Elif" narzeczony zobaczy Leylę właśnie z Yusufem! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 604. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 604. w piątek, 8.11.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Leyla (Nigar Sen) pokłóciła się z Onurem, gdy ten zobaczył, jak jego narzeczona wychodzi z domu Yusufa (Umut Özkan). Kiedy wraca przeprosić Leylę, znowu widzi ją w towarzystwie Yusufa! Jak zareaguje?

Yusuf pociesza Leylę po jej kłótni z narzeczonym! Co z tego będzie?Zobacz więcej

W 604. odcinku serialu "Elif" Arzu (Tugba Duygu Erman) podsłuchuje rozmowę Goncy (Dilara Yüzer) z Erkutem (Umut Ölçer) i zdaje sobie sprawę, że kobieta wszystko pamięta. Skruszony Onur wraca, żeby przeprosić Leylę, widzi ją jednak z Yusufem i wściekły zrywa z Leylą.

Arzu mówi Ümitowi (Emre Çaltılı), że Gonca próbuje ją otruć, on jednak jej nie wierzy. Elif cieszy widok Melek (Selin Sezgin) i Yusufa razem. Sitare (Eda Erol) idzie do Erkuta i odmawia podłożenia narkotyków Selimowi (Emre Kıvılcım). Mężczyzna jednak nie odpuszcza. Mimo słowa danemu Ayli (Melis Alevok), Latif zleca szefowi Murata (Batuhan Soncul), żeby dał mu do doręczenia podejrzaną paczkę.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×