"Elif" odcinek 611. Urodziny Elif! Leyla doprowadza do skandalu w czasie przyjęcia! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep uratowała Sitare przed targnięciem się na własne życie. W 611. odcinku "Elif" kobieta znowu będzie mieszkać z rodziną Emiroğlu. To nie będzie jednak koniec kłopotów. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 611. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 611. w środę, 12.11.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rodzina Emiroğlu zajęła się Sitare (Eda Erol) kiedy ta została dotkliwie pobita przez Erkuta (Umut Ölçer). Zeynep (Gülçin Tunçok) w ostatniej chwili powstrzymała Sitare przed targnięciem się na swoje życie i zaprowadziła ją do domu.

Sitare próbuje popełnić samobójstwo! Arzu chce zatrzymać ÜmitaZobacz więcej

W 611. odcinku serialu "Elif" wszyscy wciąż są w szoku po wydarzeniach z wieczoru zaręczyn i tego, że Sitare chciała się zastrzelić. Zeynep i reszta domowników postanawiają, że Sitare zamieszka z nimi. Jest dzień urodzin Elif (Isabella Damla Güvenilir). Domownicy szykują dla dziewczynki niespodziankę i przy śniadaniu udają, że zapomnieli o święcie.

Smutna Elif wraca ze szkoły, nie przypuszczając, że czeka na nią niespodzianka. Tymczasem, Leyla (Nigar Sen) spotyka się z Onurem. Wmawia mężczyźnie, że Yusuf (Umut Özkan) od dawna zabiega o jej względy i próbował odwieść ją od zaręczyn. Wściekły mężczyzna wpada do domu Yusufa, rujnując tym samym przyjęcie Elif.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×