"Elif" odcinek 612. Arzu w tajemnicy przed Ümitem jedzie do szpitala. Straci dziecko? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sitare znowu mieszka z rodziną Emiroğlu. Podczas urodzin Elif wtargnął do nich Onur z wyrzutami wobec Yusufa. W 612. odcinku "Elif" problemy będzie mieć także Arzu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 612. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 612. w czwartek, 21.11.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Onur wtargnął do domu rodziny Emiroğlu po tym, jak Leyla (Nigar Sen) wmówiła mu, że Yusuf (Umut Özkan) od dawna zabiega o jej względy i próbował odwieść ją od zaręczyn. Do incydentu doszło w czasie urodzinowej imprezy-niespodzianki Elif (Isabella Damla Güvenilir).

Urodziny Elif! Leyla doprowadza do skandalu w czasie przyjęcia!Zobacz więcej

W 612. odcinku serialu "Elif" domownicy są zszokowani zachowaniem Onura i oskarżeniami, jakie kierował wobec Yusufa. Ümit (Emre Çaltılı) dogadza Arzu (Cemre Melis Çınar) i bardzo się o nią troszczy. Ma wyrzuty sumienia po tym, jak prawie uwierzył Goncy. Arzu ma bolesne skurcze. W tajemnicy przed Ümitem jedzie do szpitala. Okazuje się, że serce dziecka przestało bić.

Onur nachodzi Fevziye (Nuray Erkol) w domu. Oskarża Leylę o zdradę. Po jego wizycie Fevziye traci przytomność. Znajduje ją Yusuf. Fevziye trafia do szpitala.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×