"Elif" odcinek 614. Arzu mdleje w domu Melek! Rodzina Emiroğlu jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu straciła swoje nienarodzone dziecko i teraz szuka winnych wokoło. W 614. odcinku "Elif" pojawi się u Melek i będzie ją oskarżać o to, że poroniła. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 614. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 614. w poniedziałek, 25.11.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) ukrywa przed Ümitem (Emre Çaltılı), że straciła dziecko. Przypomniała też sobie, że Gonca (Dilara Yüzer) stale podawała jej jakieś leki. Później miała sen, po którym jest przekonana, że to Melek (Selin Sezgin) przyczyniła się do śmierci jej dziecka.

Arzu szuka winnych straty dziecka. Powie o wszystkim Ümitowi?Zobacz więcej

W 614. odcinku serialu "Elif" Murat (Batuhan Soncul) dostaje od szefa bardzo atrakcyjną propozycję i postanawia zostać w dotychczasowej pracy, mimo zdecydowanego sprzeciwu Ayli (Melis Alevok). Orhan zachęca Yusufa (Umut Özkan) do złożenia skargi na Onura, ten jednak woli się wstrzymać. Ümit bardzo dba o Arzu, ona jednak myśli tylko o Melek.

Arzu nachodzi Melek w domu i oskarża o nasłanie na nią Goncy i zabicie jej dziecka, a potem mdleje. Zaniepokojona jej stanem Melek, namawia Selima (Emre Kıvılcım), żeby odwieźli ją do domu. Tymczasem Yusuf odwiedza w domu Fevziye (Nuray Erkol). Leyla (Nigar Sen) jest bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw i zainteresowania Yusufa.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×