"Elif" odcinek 635. Melek wraca do szwalni i próbuje nauczyć fachu Sitare. Yusuf w końcu pocałuje mamę Elif? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek i Yusuf są sobie coraz bliżsi. W 635. odcinku "Elif" mama Elif wraca do pracy w szwalni. Pojawia się tam także Sitare. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 635. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 635. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) w końcu dała się namówić Cevahirowi (Serhat Üstündağ) i postanowiła wrócić do pracy w szwalni. W życiu prywatnym także zaczyna się jej układać. Razem z Yusufem (Umut Özkan) spędziła romantyczny czas na pikniku.

Romantyczne chwile Melek i Yusufa. Matka Elif wraca do pracy w szwalni Zobacz więcej

W 635. odcinku serialu "Elif" Melek postanawia wrócić do pracy w szwalni. Cevahir i pracownice zakładu bardzo się cieszą. Księgarnię Yusufa odwiedzają studenci prawa. Podoba im się atmosfera, jaka tam panuje i pomocne nastawienie Yusufa. Sitare (Eda Erol) przychodzi do szwalni. Przyjmuje propozycję pracy Cevahira. Choć Melek cierpliwie uczy ją wszystkiego, kobieta nie radzi sobie z pracą przy maszynie.

Ümit (Emre Çaltılı) przychodzi na grób Arzu (Cemre Melis Çınar) i cierpi. Nie umie poradzić sobie ze stratą ukochanej. Yusuf wraca do domu i przez przypadek w jego objęcia wpada Melek. Dzięki temu są ze sobą bliżej niż kiedykolwiek. Czy między nimi w końcu dojdzie do pocałunku?

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    Elo

    23.12.2019 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×