"Elif" odcinek 638. Sitare wymyka się, aby pracować w klubie. Elif i Inci zarabiają na ulicy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sitare nie radzi sobie w pracy w szwalni, dlatego postanowiła wrócić do nocnego klubu. W 638. odcinku "Elif" będzie wymykać się, żeby tam pracować. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 638. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 638. w piątek, 3.01.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) próbowała pomóc Sitare (Eda Erol), aby lepiej jej szło w pracy w szwalni Cevahira (Serhat Üstündağ). Później namówiła, aby spróbowała sił jako kucharka, ale Bahriye (Muge Esmera) i Feraye (Nuray Erkol) ostudziły jej zapał. Kobieta postanowiła wrócić do klubu nocnego.

Selim źle się czuje. Jest poważnie chory? Elif chce zarabiać grając na skrzypcach Zobacz więcej

W 638. odcinku serialu "Elif" Yusuf (Umut Özkan) chce przekształcić antykwariat w kawiarnię czytelniczą i zwraca się po pomoc do Melek. Sitare wymyka się nocami do pracy w lokalu. Coraz trudniej ukryć jej zmęczenie. Tymczasem Melek nalega, żeby mimo początkowych niepowodzeń kontynuowała pracę w szwalni. Sytuację pogarszają ciągłe docinki Bahriye i Feraye.

Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Inci (Deniz Irem Morkoç) postanawiają zarabiać pieniądze, grając i śpiewając na ulicy. Pierwszy sukces zachęca je do kolejnych występów.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Irena. Debowska. (gość)

    Ellf . Ładny film jest czy moze byc powturka pracuje niemcach nie ogladam od 15 wyjazd 16 bede domu po doba mi sie Ellf Irena odp

    03.01.2020 10:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×