"Elif" odcinek 639. Elif i Inci dostają dużą sumę pieniędzy! Yusuf i Selim chcą zabrać Sitare z klubu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif i Inci postanowiły zarabiać pieniądze, grając na skrzypcach na ulicy. Sitare wróciła do pracy w nocnym klubie. W 639. odcinku "Elif" wszyscy się o tym dowiedzą! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 639. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 639. we wtorek, 7.01.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sitare (Eda Erol) nie radzi sobie w pracy w szwalni Cevahira (Serhat Üstündağ), a Bahriye (Muge Esmera) i Feraye (Nuray Erkol) tylko jej utrudniają. Kobieta postanowiła więc wrócić do klubu nocnego. Z kolei Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Inci (Deniz Irem Morkoç), chcąc pomóc Yusufowi (Umut Özkan), zaczęły występować na ulicy.

Sitare wymyka się, aby pracować w klubie. Elif i Inci zarabiają na ulicy! Zobacz więcej

W 639. odcinku serialu "Elif" Zeynep (Gülçin Tunçok) i Melek (Selin Sezgin) pomagają Yusufowi w urządzaniu kawiarni. Selim (Emre Kıvılcım) ma zawroty głowy. Aliye (Aysun Güven) namawia go na wizytę u lekarza, jednak mężczyzna bagatelizuje sprawę. Leyla (Nigar Sen) odwiedza Yusufa w lokalu. Przypadkiem dowiaduje się, że mężczyzna ma problem z zamówionymi meblami, co może opóźnić otwarcie kawiarni. Postanawia mu pomóc i dzięki temu zdobyć serce mężczyzny.

Elif i Inci wciąż występują na ulicy. Spotykają też bezdomnego chłopca, z którym dzielą się jedzeniem. Zauważa je pewien biznesmen i daje im dużą sumę pieniędzy. Inci znajduje w pokoju Sitare ubrania z nocnego lokalu i przebiera się w nie. Rodzina domyśla się, że kobieta wróciła do dawnego zajęcia. Yusuf i Selim postanawiają jechać do lokalu i zabrać stamtąd Sitare.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×