"Elif" odcinek 642. Dręczony bólami głowy Selim traci panowanie nad sobą! Dowie się, co mu dolega? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Podczas uroczystego otwarcia nowej księgarnio-kawiarni Yusufa doszło do skandalu. W 642. odcinku "Elif" Sitare będzie obwiniała się o to, co się wydarzyło. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 642. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 642. w piątek, 10.01.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W dniu uroczystego otwarcia nowej księgarnio-kawiarni Yusufa (Umut Özkan) spokój i radosną atmosferę zakłócili mężczyźni z nocnego klubu, którzy przyszli po Sitare (Eda Erol). Na szczęście nikt nie ucierpiał i sytuacja została opanowana.

Dramat podczas uroczystego otwarcia nowego biznesu Yusufa! Padają strzały! Zobacz więcej

W 642. odcinku serialu "Elif" Sitare ma poczucie winy. Uważa, że po raz kolejny przez nią rodzinę Emiroglu spotyka nieszczęście. Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Inci (Deniz Irem Morkoç) postanawiają poprawić Sitare humor śpiewem i grą na skrzypcach. Cierpiący z powodu bólu głowy Selim (Emre Kıvılcım) wpada w szał i krzyczy na dziewczynki.

Następnego dnia Selim pomaga zaatakowanemu przez dwóch złodziei starszemu mężczyźnie Müsfikowi. Udaje mu się odzyskać należącą do mężczyzny teczkę z pieniędzmi, po czym zawozi Müsfika do szpitala.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • czesia polska.. . (gość)

  Kiedy Can i Sanem się pogodzą wreszcie Can ty troche za bardzo jesteś zadufany wsobie Sanem jest wspaniala ty Can nie zasługujesz na nią ona znajdzie sobie milosc nie musisz to być ty spadaj na drzewo!

  11.01.2020 08:46
 • czesia (gość)

  Szkoda Leili to fajna dziewczyna ale zle wychowana przez swego przybranego niby ojca.

  11.01.2020 08:39
 • Roruroru666 (gość)

  666 Ave Jusyf 666

  09.01.2020 23:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×