"Elif" odcinek 644. Melek oskarżona o kradzież! Feraye ośmiesza Sitare! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Leyla postanowiła wrobić Melek w kradzież. W 644. odcinku "Elif" Nermin rozpowie o sytuacji w sąsiedztwie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 644. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 644. we wtorek, 14.01.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sąsiadka Fevziye (Nuray Erkol), Nermin, poprosiła Leylę (Nigar Sen), żeby zaprowadziła ją do Melek (Selin Sezgin), gdyż chce uszyć suknię. Leyla wyczuła okazję, żeby pogrążyć i oczernić Melek. Będąc u niej, kobieta zabrała portfel Nermin, a potem rzuciła podejrzenie na Melek.

Müsfik zatrudni Selima u siebie? Leyla wrabia Melek w kradzież! Zobacz więcej

W 644. odcinku serialu "Elif" Melek zostaje oskarżona o kradzież. Kobieta postanawia oczernić Melek w całej dzielnicy. Leyla udaje przed Melek serdeczność, jednocześnie podjudzając kobietę. Ku jej uciesze plotka roznosi się po całej okolicy. Melek nie może się pogodzić z niesłusznym oskarżeniem.

Yusuf (Umut Özkan) namawia Selima (Emre Kıvılcım) na aplikację do pracy. Feraye (Nuray Erkol) odsłuchuje rozmowę Sitare (Eda Erol) z Melek i Yusufem i dowiaduje się o przeszłości kobiety. Murat rozpoczyna pracę w firmie instalującej klimatyzację i jest z niej bardzo zadowolony. Feraye przynosi do szwalni afisz z lokalu, w którym pracowała Sitare.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Feraye gra Sinem Akman.

    13.01.2020 18:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×