"Elif" odcinek 655. Selim postanawia znaleźć pracę. Kaan chce wykorzystać Aylę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim dowiedział się, że Zeynep jest w ciąży. Jest rozdarty - cieszy się, ale myśl o chorobie sprawia, że nie może skupić się na radości. W 655. odcinku "Elif" postanowi jakoś zabezpieczyć Zeynep i dziecko. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 655. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 655. w środę, 29.01.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Gülçin Tunçok) i Selim (Emre Kıvılcım) udali się na kontrolę do lekarza, po raz pierwszy usłyszeli bicie serca swojego dziecka. W mężczyźnie zmieszały się wzruszenie i rozpacz. Tymczasem, Yusuf (Umut Özkan) jest przekonany, że Yahya i Melek (Selin Sezgin) planują ślub.

Yusuf jest przekonany, że Melek planuje ślub z Yahyą! Leyla ich rozdzieli? Zobacz więcej

W 655. odcinku serialu "Elif" Selim postanawia znaleźć pracę, żeby zabezpieczyć Zeynep i dziecko. Udaje się do firmy pana Fikreta, gdzie rozwiązując pewną trudną sytuację, zyskuje przychylność właściciela i stanowisko.

Kaan nie daje spokoju Ayli (Melis Alevok). Ayli coraz trudniej walczyć z uczuciami z przeszłości, boi się jednak stracić rodzinę, którą zyskała. Okazuje się, że zamiary Kaana nie są uczciwe, chce wykorzystać Aylę, żeby utrzeć nosa Latifowi i dobrać się do jego pieniędzy. Selim przekazuje rodzinie radosną wiadomość o nowej pracy.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×