"Elif" odcinek 658. Rodzina martwi się o Melek. Aliye odwiedza Yusufa w księgarni [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek zobaczyła czułe pożegnanie Leyli i Yusufa. W 658. odcinku "Elif" będzie to bardzo przeżywać. Z kolei Leyla dowie się ważnej rzeczy na temat Yahyi. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 658. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 658. w poniedziałek, 3.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Yusuf (Umut Özkan) jest przekonany, że Melek (Selin Sezgin) łączy coś z Yahyą, a nawet, że planuje z nim ślub. Kiedy Melek poszła odwiedzić Yusufa, zobaczyła jak on czule żegna się z Leylą (Nigar Sen).

Yusuf pomaga Leyli w domu. Melek widzi ich czułe pożegnanie! Zobacz więcej

W 658. odcinku serialu "Elif" Melek wraca do domu. Rodzina zauważa, że coś jest nie tak. Mama Elif (Isabella Damla Güvenilir) nie rozumie swojej emocjonalnej reakcji na widok Yusufa i Leyli. Sitare (Eda Erol) dostrzega Yusufa pod domem, zaczyna domyślać się, że zły nastrój Melek ma z nim związek. Mówi o swoich podejrzeniach Zeynep (Tuğçe Emiroğlu). Aliye (Aysun Güven) martwi się o Yusufa. Odwiedza go w księgarni i osobiście zaprasza na iftar.

Hakan z holdingu Efeler jest bardzo niezadowolony z działań Selima (Emre Kıvılcım). Boi się, że Selim dowie się o układzie z dostawcą roślin. Leyla podsłuchuje rozmowę telefoniczną Yahyi i odkrywa, że mężczyzna wcale nie ma szwalni. Yusuf przychodzi do rodziny Melek na iftar.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×