"Elif" odcinek 659. Melek ogłasza swoją decyzję o wyjeździe. Co zrobi Yusuf? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek jest kuszona wyjazdem do pracy przez Yahyę. W 659. odcinku "Elif" ogłosi rodzinie i Yusufowi, że postanowiła skorzystać z propozycji i wkrótce wyjedzie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 659. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 659. we wtorek, 4.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) zobaczyła Yusufa (Umut Özkan) i Leylę (Nigar Sen), kiedy oni czule się żegnali. Zazdrosna postanowiła wyjechać z miasta. Chce skorzystać z oferty pracy, którą złożył jej Yahya.

Rodzina martwi się o Melek. Aliye odwiedza Yusufa w księgarniZobacz więcej

W 659. odcinku serialu "Elif" podczas iftaru Melek oznajmia domownikom, że postanowiła przyjąć ofertę pracy Yahyi i niebawem wyjedzie do Kocaeli. Wszyscy są zaskoczeni. Jej decyzję bardzo przeżywają Inci (Deniz Irem Morkoç) i Elif (Isabella Damla Güvenilir). Dziewczynki boją się, że znowu zostaną rozdzielone.

Zdziwiony jest też Yusuf. Wyznał Melek, że podejrzewał ją o plany matrymonialne. Kobieta jest oburzona i rozczarowana, że Yusuf tak o niej pomyślał. Selim (Emre Kıvılcım) i Aliye (Aysun Güven) kategorycznie sprzeciwiają się wyjazdowi Melek. Orhanowi (Cemal Gönen) coraz trudniej ukrywać uczucia, jakimi darzy Sitare (Eda Erol).

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×