"Elif" odcinek 668. Yusuf dostaje list od ciotki. Selim mówi szefowi o swojej chorobie. Jak zareaguje Firket? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim dostał awans, mimo że spodziewał się go Hakan. Na Yusufa poluje Yahya, który działa na polecenie Tarika. W 668. odcinku "Elif" Yusuf dostanie list od ciotki. Co dalej z Selimem? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 668. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 668. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Szef Yahyi, Tarik (Murat Prosçiler), rozkazał mu jak najszybciej sprzątnąć Yusufa (Umut Özkan). Okazuje się, że księgarz jest bratankiem Madżide, a Tarik jej zięciem. Kobieta jest umierająca. Tarik nie chce dopuścić, żeby Yusuf dostał spadek po swojej ciotce.

Selim awansuje! Yahya zabije Yusufa, aby ten nie dostał spadku po ciotce? Zobacz więcej

W 668. odcinku serialu "Elif" w lokalu Yusufa pojawia się Mustafa i ukradkiem podrzuca mu list od Macide. Tymczasem Yahya wypatruje okazji, żeby rozprawić się z Yusufem. Mustafa zauważa Yahyę i każe mu zostawić Yusufa w spokoju. Tymczasem Yusuf znajduje list od ciotki. Nie jest jednak w stanie wybaczyć jej krzywdy, jaką wraz mężem wyrządzili jego rodzinie.

Między Hakanem a Selimem (Emre Kıvılcım) dochodzi do awantury. Przy okazji Selim dowiaduje się o zbiórce pieniędzy zorganizowanej przez Zeynep (Gülçin Tunçok). Świadkiem całej sytuacji jest Firket. Selim mówi mu o swojej chorobie i rezygnuje z pracy. Fikret dowiaduje się również, w jaki sposób Hakan upokorzył Selima i zwalnia go. Murat (Batuhan Soncul) ma dla Ayli (Melis Alevok) niespodziankę. Do domu Yusufa przychodzi Fikret i podarowuje Selimowi pieniądze na leczenie.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marylu (gość)

  3 sezon się skończy zaraz jest zaraz 4 674 chyba się zaczyna

  15.02.2020 12:13
 • dam (gość)

  Kiedy będzie ostatni odcinek i jaki numer będzie miał

  15.02.2020 08:50
 • Ryttt (gość)

  113

  14.02.2020 23:59
 • fanka (gość)

  Can do ciebie pasuje tylko Sanem jako partnerka filmowa ijako zona.dobrana zeas para w kazdym calu.😈kk😂😐😒

  14.02.2020 18:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×