"Elif" odcinek 671. Elif dowiaduje się o oświadczynach Yusufa. Arzu chce skontaktować się z Mecide [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yusuf postanowił zrobić odważny krok i oświadczył się Melek. W 671. odcinku "Elif" o wszystkim dowiaduje się Elif. Jak zareaguje? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 671. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 671. w czwartek, 21.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Yusuf (Umut Özkan) powiedział Leyli (Nigar Sen), że kocha Melek (Selin Sezgin) i ona ma zostawić ją w spokoju. Później oświadczył się Melek, nalegając na szybki ślub. Ona z kolei znalazła liścik od Arzu (Cemre Melis Çınar) i jest przerażona jej powrotem.

Yusuf mówi Leyli, że kocha Melek! Mama Elif przyjmie jego oświadczyny? Zobacz więcej

W 671. odcinku serialu "Elif" Murat (Batuhan Soncul) nie rozumie, dlaczego Ayla (Melis Alevok) jest wobec wszystkich taka opryskliwa. Elif (Isabella Damla Güvenilir) bardzo się cieszy na wiadomość o ślubie Melek i Yusufa. Leczenie Selima (Emre Kıvılcım) przynosi niespodziewanie pozytywne efekty.

Mimo starań Mustafy, Yusuf nie chce zgodzić się na odwiedziny ciotki. Arzu podsłuchuje rozmowę mężczyzn. Postanawia dowiedzieć się, kim jest Macide i co łączy ją z Yusufem. Kaan obiecuje Ayli wspólne życie i namawia dziewczynę do wyjazdu.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×