"Elif" odcinek 672. Dlaczego nie ma w piątek, 21.02.2020 w TV? Kiedy nowy odcinek tureckiego serialu? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Przerwa w emisji "Elif"! Kiedy zobaczymy nowy odcinek? Dlaczego nie będzie go w piątek, 21.02.2020 roku? Co dalej wydarzy się w "Elif"? Sprawdźcie, kiedy oglądać 672. odcinek tureckiego serialu!

Multimedia

"Elif" odcinek 672. - przerwa w emisji!

Nie będzie serialu "Elif" w piątek, 21.02.2020 o stałej porze. Ma to związek z transmisją skoków narciarskich w TVP1. Wtedy, kiedy zwykle pokazywana jest "Elif", widzowie telewizyjnej Jedynki zobaczą Puchar Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w rumuńskim mieście Rasnov. Nowy, 672. odcinek tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 24 lutego 2020 roku.

"Elif" odcinek 672. - co się wydarzy?

W 672. odcinku Melek (Selin Sezgin) podsłucha rozmowę telefoniczną Yusufa i będzie przekonana, że mężczyzna coś przed nią ukrywa. W związku z tym, choć nazajutrz mają się pobrać, traktuje go ozięble. Yusuf z kolei odnajduje liścik od Arzu. Leyla (Nigar Sen) postanawia, że nie dopuści do ślubu Melek i Yusufa.

Melek i Yusuf uciekną do innego miasta w obawie przed Arzu? Zbliża się dzień ich ślubu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ana (gość)

    Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - www.xlove.com.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!

    23.02.2020 12:07
  • Zochniak Zenona (gość)

    Dlaczego tak sobie ubliżacie, przecież wszystkim nie będzie się podobać to przecież wiadomo. Są inne programy lub w Internecie coś można sobie wybrać a nie dokuczać jeden drugiemu, podajcie sobie ręce będzie lepiej.

    22.02.2020 21:47
  • kniemczyk (gość)

    Dlaczego będzie wypadek

    22.02.2020 12:43
  • Stefcia0@gmail.com Stefania WRĘCZYCKA (gość)

    Rozumiem i akceptuje faktycznie, prawda czy na Arzu nie ma kary? Zaczyna to być nudne

    22.02.2020 10:32
  • Stefania WRĘCZYCKA (gość)

    Rozumiem i akceptuje

    22.02.2020 10:28
  • Stefcia0@gmail.com (gość)

    Rozumiem i akceptuje

    22.02.2020 10:27
  • Ja (gość)

    Oglądając ten serial turecki odnoszę wrażenie że Azu jest nieśmiertelna i wymorduje pół Turcji . Gdzie jest policja gdzie jest prawo . Przestańcie oglądać muzułmańskie Filmy w których przeważa zło i nienawiść .

    22.02.2020 09:43
  • Ula (gość)

    Sport na swoim kanale. Trudno to pojąć. Jaki szef, takie decyzje.

    22.02.2020 09:37
  • Tajemnicza (gość)

    Nie podoba się bo są normalnymi ludzi bez żadnego obnażania się? To są ludzie prawdziwej wiary ani nie są ludzmiy fałszywymi ani nikomu nigdy by krzywdy nie zrobili ?! Nie to co głupi Polak tylko żyje rasizmem i Polaka by w łyżce wody by utopił zanim coś opubkikujecie zastanówcie się co wy robicie i kim jesteście a później osądzajcie innych?! Niech Bóg pokaże złym kudzia światło i drogę dobroci

    22.02.2020 06:50
  • Maksi (gość)

    Powinni przenieść emisję tego serialu na 6.00 rano. Jest tak beznadziejny ze nie da sie go oglądać. Zawiesic go. Jest tyle fajnych serialue tureckich ktore maja do 150 odcinkow. A jezeli już maja puszczac niech nadaja w całości jak oryginał. Odcinki wszystkuch seriali emitowanych na TVP są poucinane.

    21.02.2020 21:45
  • Wiga (gość)

    Byłam dzisiaj wkurzona bo znowu przez te sporty nie było Elif,przecież jest TVP sport,niech sobie miłośnicy sportów ogladaja.a tych wszyskich głupków nikt nie zmusza do ogladania tureckich seriali.

    21.02.2020 21:18
  • Aaaa (gość)

    Dla kazdego w TV znajdzie sie cos miłego 🤣

    21.02.2020 20:25
  • Magda (gość)

    Uwielbiam tureckie seriale

    21.02.2020 19:52
  • Widz (gość)

    Jaka TVP takie badziewie puszczają.

    21.02.2020 19:36
  • Nieznajoma (gość)

    Nie macie co robić na bezrobociu siedzicie rusznie się do roboty a nie wypisujcie bredni

    21.02.2020 17:43
  • Ja (gość)

    I za dużo seriali Tureckich,jak można tak mówić,że za dużo sportu