"Elif" odcinek 673. Ślub Melek i Yusufa! Po uroczystości dojdzie do tragedii! Kto do niej doprowadzi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yusuf powiedział Melek o liście od Arzu i razem postanowili wziąć ślub i wyprowadzić się z miasta. W 673. odcinku "Elif" nadchodzi dzień ślubu. Czy Melek i Yusuf będą żyć długo i szczęśliwie? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 673. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 673. we wtorek, 25.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) podejrzewała, że Yusuf (Umut Özkan) coś przed nią ukrywa. W końcu mężczyzna postanowił powiedzieć jej o liście, który dostał od Arzu (Cemre Melis Çınar). W obawie przed nią zdecydowali, że po ślubie wyjadą z miasta.

Melek i Yusuf uciekną do innego miasta w obawie przed Arzu? Zbliża się dzień ich ślubu!Zobacz więcej

W 673. odcinku serialu "Elif" Arzu dowiaduje się, kim jest Macide. Nie może uwierzyć, że Yusuf jest spadkobiercą tak zamożnej osoby. Yahya dostaje od Tarika ostatnią szansę, żeby zabić Yusufa. Leyla (Nigar Sen) przysięga sobie, że Melek i jej ukochany nigdy nie zaznają szczęścia. Nadchodzi dzień ślubu Melek i Yusufa. Wszyscy są bardzo podekscytowani.

Ayla (Melis Alevok) spotyka się z Kaanem. Jest przekonana, że razem wyjadą. Okazuje się, że chłopak ją oszukał i wykorzystał. Po ceremonii zaślubin, Melek, Yusuf, Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Inci (Deniz Irem Morkoç) wyruszają do Bursy. Niestety, dochodzi do dramatycznego wypadku. Czy ktoś z nich przeżyje?

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szymon (gość)

    Fajny serial ale co z tym wogłule co z zeynep selimem i wszystkimi a co kiedy pojawi się melek w czwartym sezonie bo ja niemogę się doczekać ten film niech trwa milion lat bo on jest mega podoba mi się no ale muwie no niemogę się doczekać kiedy pojawi się melek bo już jest 739 albo już w jutro dla mnie bedzie 740 odcinek niemogę się doczekać aż pojawi się melek już normalnie się ciesze jak to pisze i jak to oczywiście to teras czytasz.

    07.06.2020 11:33
  • Lulu (gość)

    Ten serial to jakaś masakra. Kto wymyślił fabułę i scenariusz? Nie oglądając go rok i tak wiemy o co chodzi. Tragedia.

    21.05.2020 14:20
  • Lulu (gość)

    Ten serial to jakaś masakra. Kto wymyślił fabułę i scenariusz? Nie oglądając go rok i tak wiemy o co chodzi. Tragedia.

    21.05.2020 14:20
  • bk (gość)

    Kiedy to sie skończy? Ciągle to samo , dręczenie dziecka. Nie mogę już na to patrzeć. Juz miało byc lepiej. Beznadzieja. Głupi film od samego poczatku, dialogi poniżej krytyki.

    27.02.2020 19:08
  • fanka (gość)

    Lepiej TVP2 zamiast rodzinki pl dajcie Narzeczona ze Stambułu oparty serial na prawdziwej historii.

    27.02.2020 15:57
  • Lubieseriale (gość)

    Elif to super serial 1 sezon i 2 najlepszy.3 sezon troche jakby nie mieli pomysłu, duzo aktorow zniknelo Erkut,zona Erkuta Asuman, Gonda,Arzu... pojawili sie Jusuf i Leyla no i ta ciotka Sitare ktora mieszkala ciagle z nimi ,pojawily sie nowe osoby i nawet nie wiadomo co z nimi sie stalo poprostu nudny sezon.Tak jakby to bylo niewazne co sie tam dzialo i z kim, pozbawione sensu .Teraz nowy 4 sezon moze bedzie ciekawszy ,zaczyna sie w kazdym razie jak nowy serial.

    27.02.2020 15:28
  • dota (gość)

    Gdyby nie sama Elif w 674 odcinku wydawałoby mi się ,że oglądam zupełnie nowy serial.

    26.02.2020 21:32
  • Zniesmaczona Elif , Yemen ve Adini... (gość)

    Wszystkie tureckie w publicznej są beznadziejne. A te dobre to albo na kanałach które mają nieliczni albo w Internecie. Czyli kiepski wybór. Czekam az te trzy gnioty znikną z anteny.

    26.02.2020 18:45
  • dam (gość)

    Jaki serial taka Polska telewizja. Chała film chała Rząd. Ten film jest do Moherków i CIEMNOGRODU którzy nie mają mózgu

    26.02.2020 18:38
  • dam (gość)

    To jest głupi serial. Ten serial pokazuje jacy są głupkowaci Turcy. Policja jest niezdarna ludzie mózgiem można porównać do dwulatków z Polski. Elif jest mądra w szkole a jak przychodzi jakaś akcja to mózg ma noworodka z Polski. Poprostu Turek jest w epoce kamienia łupanego. Nic dodać nic ująć

    26.02.2020 18:32
  • Gość (gość)

    Tureckie seriale podobne do siebie, ale w żadnym nie było tyle trupów (dobrych ludzi) co w "Elif". A przecież to jeszcze nie koniec. Przed nami kolejne dwa sezony. Penie przeżyją najgorsi. :-)

    26.02.2020 16:02
  • Teresa Romanowa (gość)

    Nie podoba się,nie oglądać.Ja jestem zachwycona tym serialem.Szkoda,że zginął Jusuf ten wspaniały człowiek.Bardzo mi go żal.Prosze o więcej takich seriali panie Kurski.

    26.02.2020 15:21
  • Ci za (gość)

    Co za kto normalny uśmierca głównych bohaterów nie lepiej by było jakby Arzu zgineła nie ma sensu tego oglądać dalej beznadzieja ludzie nie polecam😡😡

    26.02.2020 14:44
  • viki (gość)

    durna szmira już nie oglądam

    26.02.2020 11:22
  • Ja (gość)

    A co z Yusufem? Razem tak pieknie wygladali i teraz bedzoe sie toczylo wokol ciotki Macide.. Bez sensu.. Melek orzezyje straci pamiec a potem odzyska zaczmie wszystko sobie przypominac i bedzie probowala odzyskac Elif... Szkoda tylko ze nie jest powiedziane o Zeinep Selimie Sitare itd.. I nagke sa inni bohaterowie.. A robilo sie ciekawie.. Teraz to nie jest juz to..

    26.02.2020 09:54
  • Ja (gość)

    Serial be,zgłównych bohaterów?? Kpiny! Nie oglądam dalej

    25.02.2020 23:50
  • Ja (gość)

    Zamast Elif lepiej by Narzeczona ze Stambułu dali bo nie kazdy ma Zoom tv

    25.02.2020 23:35
  • Zawiedziona (gość)

    Co jest z tym serialem jak mozna usmiercac glownych bohaterow pokoleji tych dobrych a postacie negatywne dalej knuja przestane ogladac

    25.02.2020 14:02
  • Lubię was elif i inci (gość)

    1

    25.02.2020 09:29
  • Mistrz (gość)

    Może macie i rację że ten serial jest słaby ale coś w sobie ma i dlatego ludzie na to patrzą a z drugiej strony nikt na siłę nie musi go oglądać.

    25.02.2020 07:52
NowszeStarsze