"Elif" odcinek 675. Kerem wraca do domu. Reyhan przez przypadek trafia do rezydencji Haktanirów. Zostanie na dłużej? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Minęło 6 miesięcy od tragicznego wypadku. Elif jest więziona w domu rodziny Haktanir, przez bezwzględnego zięcia Macide, Tarika. W 675. odcinku "Elif" Kerem wraca do domu, do którego przez przypadek trafia także Reyhan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 675. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 675. w czwartek, 27.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po ślubie Melek (Selin Sezgin) i Yusuf (Umut Özkan) doszło do tragicznego wypadku. Teraz Elif (Isabella Damla Güvenilir) jest więziona w domu rodziny Haktanir, przez bezwzględnego zięcia Macide (Nur Gurkan), Tarika (Murat Prosçiler), któremu pomaga służąca Vildan (Özge Yıldırım). Z kolei Inci (Deniz Irem Morkoç) trafiła do Tülay (Derya Şen) i Veysela (Hasan Ballıktaş).

Dramatyczne skutki wypadku i nowi bohaterowie. Tylko Inci przeżyła?!Zobacz więcej

W 675. odcinku serialu "Elif" syn Macide, Kerem (Nevzat Can) jest zdumiony pojawieniem się pasażerki na gapę. Dziewczyna nie chce opuścić samochodu. Kerem postanawia więc jechać do domu. Kiedy wyjeżdża na peryferia miasta, Reyhan (Çağla Şimşek) żąda, żeby natychmiast się zatrzymał i wysiada. Rozstają się w gniewie, przekonani, że już nigdy się nie zobaczą. Tülay marzy o otwarciu sklepu z włóczkami. Wracając do domu z Veyselem i İnci, zauważa idealny lokal do wynajęcia.

Elif jest sama, głodna i przerażona. Vildan bardzo źle ją traktuje. Macide i siostra Kerema, Hümeyra (Berna Keskin), oraz Yildiz (Mediha Aydın) nie posiadają się z radości, kiedy Kerem w końcu dociera do domu. Elif rani się w palec. Kiedy pojawia się w rezydencji, Tarik próbuje odwrócić uwagę domowników i wylewa na Vildan gorącą zupę. Reyhan trafia do domu Haktanirów, chce zapytać o drogę. Tymczasem Yildiz bierze ją za nową pomocnicę w rezydencji.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do Belli (gość)

    Żaden serial który ma tyle odcinków nie będzie dobry. Żaden! Wymyślanie coraz glupszych wątków albo powtarzanie tego co było jest nużące i męczy widzów. Dobry serial konczy sie na 160-180 odcinkach max.

    28.02.2020 16:12
  • Bella (gość)

    Mam już dość! Zawsze wam nie pasuje! Była elif normalna z rodziną nie pasowało. Jest nowa zmiana już wszyscy na NIE. Skończcie z tym bo te komentarze są BEZ SENSU. Nie możecie narzekać bo nie znacie całego filmu a wszystko się dobrze skończy.

    28.02.2020 15:16
  • Tomasz (gość)

    Dziecko już się pogubilo, same wujki i ciotki i nie wie komu ufać. Jedno złodziejstwo i bandyctwo. A TVP kocha takie filmy.

    27.02.2020 18:58
  • Tomasz (gość)

    Dziecko już się pogubilo, same wujki i ciotki i nie wie komu ufać. Jedno złodziejstwo i bandyctwo. A TVP kocha takie filmy.

    27.02.2020 18:54
  • Dżina (gość)

    Ten film ma tytuł Elif a nie Melek,Arzu czy Kerem.To losy tak naprawdę jednej małej dziewczynki,ktòra być może w końcu dorośnie i będzie wreszcie szczęśliwe zakończenie Jej historii..😊

    27.02.2020 16:10
  • Lusia (gość)

    Dno

    27.02.2020 14:11
  • A (gość)

    To najgłupszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam. Kończę z tym

    27.02.2020 13:55
  • Masakra (gość)

    Seial juz byl nudny,ale teraz az to jedna wielka porażka. Jak zobaczylam ze ta znowu zamkneli i znow sie mszcza na nie nie wiadomo czemu j nie ogladam tego gowna.. Ten serial zrobil sie chory.

    27.02.2020 07:49
  • Gość (gość)

    Film był nudny ale teraz to żenada trzeba samemu wyjaśnić sobie te sześć miesięcy , domyślam się niestety nie warto tej szmiry oglądać..

    27.02.2020 02:52
  • Mu (gość)

    Wieje nudą. Te postacie a głównie żeńskie są pozbawione energii i zdrowego rozsądku. Policja jest nieudolna a sytuacja dzieci niekiedy tragiczna. Brak pomocy dla samotnych matek z dziećmi a przestępstwem nikt się nie hańbi?

    27.02.2020 01:34
  • G Z (gość)

    Dlaczego TVP kupuję takie seriale.Skomasujcie kilka odcinków w jeden bo to cierpienie ELIF musi się skończyć.Ile jest jeszcze odcinków do końca serii.

    26.02.2020 22:37
  • Betka (gość)

    Ten serial powinien się był skończyć dawno temu gdy Melek wychodzi za Kenana a Arzu powinna zginąć. I szczęśliwy koniec a nie przeciąganie w nieskończoność. I co chwilę Elif cierpi, normalnie to ta dziewczynka by już zwariowala po takich przeżyciach.

    26.02.2020 22:28
  • Bella (gość)

    Elif uległa wypadkowi samochodowemu i co? Czarodziejską różdżką przeniosła się do tej rezydencji? Niech mi ktoś mądry to wytłumaczy, bo w serialu jest zero wytłumaczenia. Aktorzy selim, zeynep, melek, aliye wyjechali do USA. Szkoda że na Antarktydę ich nie wysłali.

    26.02.2020 19:22
  • Sm (gość)

    Na ile normalni są ci, którzy piszą takie scenariusze? I dla kogo to kręcą? I dlaczego publiczna tvp emituje tylko słabe seriale? Kupcie jeden porządny, wielowątkowy i ciekawy serial zamiast kilku beznadziejnych gniotów.!

    26.02.2020 16:33
  • Widz (gość)

    Kiedy te cierpienia Elif się skończą. Zabrali od rodziny i katują tego dzieciaka bez serca. Kończę te oglądanie. Nie ma co oglądać