"Elif" odcinek 679. Tarik obawia się Kerema. Między Reyhan a synem Macide dochodzi do nieporozumienia [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan została w rezydencji Haktanir i ponownie spotkała Kerem. W 679. odcinku "Elif" syn Macide będzie chciał oddać Reyhan jej bransoletkę, ale między nimi dojdzie do nieporozumienia. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 679. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 679. w środę, 4.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çağla Şimşek) jest pod wrażeniem rezydencji, jednak obecność Kerema (Nevzat Can) bardzo ją stresuje. Parla (Seyda Bayram), z którą Hümeyra (Berna Keskin) chce skojarzyć Kerema, znajduje w samochodzie Kerema złotą bransoletkę, którą Reyhan dostała od mamy.

Reyhan i Kerem znowu się spotykają. Bransoletka dziewczyny odnaleziona w jego samochodzie!Zobacz więcej

W 679. odcinku serialu "Elif" Tarik (Murat Prosçiler) jest wściekły z powodu wizyty Kerema w firmie. Jest przekonany, że chłopak czyha na jego posadę. Reyhan zdaje sobie sprawę, że zgubiła bransoletkę - jej jedyne zabezpieczenie finansowe. Vildan (Özge Yıldırım) nadal bardzo źle traktuje Elif (Isabella Damla Güvenilir) i wyręcza się wycieńczoną dziewczynką.

Macide (Nur Gurkan) stale myśli o Elif. Ponagla Mustafę, by mężczyzna jak najszybciej ją odnalazł. Kerem chce oddać Reyhan bransoletkę. Między nim a dziewczyną ponownie dochodzi do nieporozumienia. Reyhan jej przekonana, że chłopak ma wobec niej złe zamiary.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×