"Elif" odcinek 681. Upokorzona Reyhan chce odejść z domu Haktanirów. Elif trafia do szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Parla zorganizowała przyjęcie z okazji powrotu Kerema. Doszło na nim do małego skandalu z udziałem Reyhan. W 681. odcinku "Elif" dziewczyna będzie chciała odejść z rezydencji. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 681. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 681. w piątek, 6.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Parla (Seyda Bayram) robi wszystko, aby zbliżyć się do Kerema (Nevzat Can). Zorganizowała przyjęcie z okazji jego powrotu ze Stanów Zjednoczonych. Kiedy Reyhan (Çağla Şimşek) niosła tort, potknęła się i upadła z nim na ziemię.

Reyhan w centrum skandalu na przyjęciu powitalnym Kerema. Vildan krzywdzi Elif!Zobacz więcej

W 681. odcinku serialu "Elif" Parla jest wściekła na Reyhan, że zepsuła tort i całe przyjęcie, wymyśla jej przy wszystkich zebranych. Zachowanie Parli irytuje Kerema, jednak nie mówi jej tego wprost. Pomaga Reyhan wstać i żegna gości. Reyhan nie może pogodzić się z tym, jak została potraktowana, postanawia opuścić rezydencję Haktanirów. Tymczasem przerażona Vildan (Özge Yıldırım) zawozi nieprzytomną Elif (Isabella Damla Guvenilir) do szpitala. Domownicy zauważają jej nieobecność. Tarik (Murat Prosçiler) domyśla się, że coś się stało.

Kiedy Vildan nie odbiera od niego telefonu, wpada we wściekłość. W końcu Vildan odbiera telefon i wyjawia, co się stało. Tymczasem okazuje się, że stan Elif jest bardzo poważny. Do szpitala przyjeżdża również Tarik. Kerem wzywa do siebie Reyhan z zamiarem zwolnienia jej z pracy, kiedy chce jej dać pieniądze za dotychczasową pracę, ona czuje się głęboko dotknięta.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tak (gość)

    Życzę wam miłego wieczoru pozdrawiam serdecznie

    08.07.2020 17:55
  • Tak (gość)

    Zeynep już nie bendzie

    08.07.2020 17:54
  • renata (gość)

    Ja bym chciała żeby była zeynep

    14.06.2020 16:00
  • . (gość)

    Tak to prawda parla jest zawsze jest piekna

    14.06.2020 15:59
  • Maja (gość)

    parla jest zawsze pieknie ubrana pozdrawiam

    26.05.2020 18:30
  • MIRA (gość)

    Zły,nużący, jednym słowem kiepski serial, który jest największą porażką zakupową TVP, która tą kiczowatą potworność umieściła w swojej ramówce w dość dobrym czasie antenowym. Produkcja ta jest kpiną samą z siebie, niema, bez konkretnego przekazu z bardzo mało inteligentnym scenariuszem, fabułą i dialogami oraz która ukazuje drewniane, sztuczne aktorstwo. Dlatego tego GNIOTA unikam jak ognia.

    07.03.2020 21:57
  • Ola (gość)

    Piszesz Kiczu że chała widac że oglądasz mnie się podoba i czekam na następne odcinki Dupku

    06.03.2020 18:30
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:51
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:51
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:51
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:50
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:50
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:50
  • File (gość)

    Elif to bardzo prymitywny serial, który wręcz obraża widza. Słaby jak bańki mydlane. Szkoda tylko tego czasu antenowego na taką CHAŁE!!!

    06.03.2020 16:49
  • Teresa Romanowa (gość)

    Cieszę się każdym odcinkiem i czekam na następny.Szkoda mi tej starej obsady,bardzo bym chciała żeby powrócili.Cyniczni krytycy niech nie oglądają.Jest tyle filmów i seriali do wyboru.

    06.03.2020 15:14
  • aleksas (gość)

    zrub lepszy i wtedy krytykoj a tego ktory ci sie nie podoba nie ogladaj jasne?

    06.03.2020 12:07
  • Nie oglądaj i nie pisz głupich komentarzy (gość)

    nie oglądaj i nie pisz głupich komentarzy

    06.03.2020 10:20
  • Nie oglądaj i nie pisz głupich komentarzy (gość)

    nie oglądaj i nie pisz głupich komentarzy

    06.03.2020 10:18
  • gosc (gość)

    Ten serial to szmira nad szmirami z wykopalisk prymitywizmu tureckiego kina.

    06.03.2020 09:03
  • gosc (gość)

    Ten serial to szmira nad szmirami z wykopalisk prymitywizmu tureckiego kina.

    06.03.2020 09:03
NowszeStarsze