"Elif" odcinek 683. Elif odzyskuje przytomność. Lekarze dowiedzą się, że Vildan nie jest jej matką? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif przebywa w szpitalu w ciężkim stanie. W 683. odcinku "Elif" odzyska przytomność i będzie próbowała powiedzieć, że Vildan nie jest jej matką. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 683. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 683. we wtorek, 10.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Guvenilir) przebywa w szpitalu, gdzie Vildan (Özge Yıldırım) podała się za jej matkę. Pojawił się też Tarik (Murat Prosçiler), który powiedział lekarzom, że jest ojcem dziewczynki. Stan Elif jest bardzo niestabilny.

Dlaczego Tarik tak bardzo przejmuje się Elif? Serce dziewczynki orzestaje bić! Zobacz więcej

W 683. odcinku serialu "Elif" Reyhan (Çağla Şimşek) jest zdeterminowana do zdania egzaminów na studia. Hümeyra (Berna Keskin) pragnie zajść w ciążę. Nie widzi, jak Tarik oschle ją traktuje. Tülay (Derya Şen) zaczyna pracę w sklepie. Mimo natrętnej Leman (Parla Şenol), jest zadowolona z nowego zajęcia. Inci (Deniz Irem Morkoç) coraz częściej pyta o Elif.

W szpitalu Elif odzyskuje przytomność. Bezskutecznie próbuje powiedzieć pielęgniarce, że Vildan nie jest jej matką. Parla (Seyda Bayram) wyraża swoje niezadowolenie obecnością Reyhan w rezydencji. Macide (Nur Gurkan) informuje domowników, że dziewczyna nie straciła posady i stanowczo prosi o odpowiednie traktowanie nowej pomocnicy.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Biedna Elif

    21.06.2020 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×