"Elif" odcinek 685. Kerem przeprasza Reyhan za swoje zachowanie. Co Tarik zrobi z Elif? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik postanowił zabrać Elif ze szpitala. Pielęgniarka zadzwoniła jednak po policję. W 685. odcinku "Elif" Tarik wywiezie Elif. W rezydencji Kerem przeprasza Reyhan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 685. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 685. w czwartek, 12.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) zabrał Elif (Isabella Damla Guvenilir) ze szpitala. Pielęgniarka usłyszała, jak Vildan (Özge Yildirim) zwraca się do Tarika per pan. Zaniepokojona zadzwoniła na policję. Reyhan (Çagla Şimşek) niechcący zniszczyła puchar Kerema (Nevzat Can), który wybuchł złością.

Tarik zabiera Elif ze szpitala! Zaniepokojona pielęgniarka dzwoni na policję!Zobacz więcej

W 685. odcinku serialu "Elif" Tarikowi udaje się wymknąć policji i wynieść Elif ze szpitala. Vildan jest wściekła, że mężczyzna zostawił ją samą i naraził na niebezpieczeństwo. Reyhan udaje się wyczyścić puchar. Kerem przeprasza ją za swój wybuch.

Leman (Parla Şenol) nieustannie przekonuje Şafaka (Ugur Özbagi), żeby się ożenił. Proponuje mu, że wyswata go z córką sąsiadki, jednak on jest przeciwny aranżowanym małżeństwom.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość gość gość (gość)

    Szkoda tylko Elif jest całkiem biedna

    21.06.2020 17:01
  • DolMm (gość)

    Rolow- wszak napisała, że " wciagnol" a to już wiele tłumaczy:)

    13.03.2020 22:00
  • Szkoda, że... (gość)

    Kurski karmi nas takimi serialami bo liczy na to, że polskie baby siedzące w domach na 500+ nie mają nic do roboty i zabijają czas oglądaniem takiego goowna. Jakie on ma zdanie o Polkach? Młode kobiety powinny się zbuntować że są tak odbierane i traktowane przez prezesa TVP.

    12.03.2020 15:27
  • Rolow (gość)

    Do Moniki. Jeśli ten serial podoba ci się i cię wciągnął i to niesamowicie to zwyczajnie jesteś stułbią ( jeśli wiesz co to znaczy) bez rozumu, zwyczajnym bezmózgowcem ( jeśli wiesz co to znaczy). Kretynizm do potęgi x.

    12.03.2020 15:19
  • Rolow (gość)

    Do Moniki. Jeśli ten serial podoba ci się i cię wciągnął i to niesamowicie to zwyczajnie jesteś stułbią ( jeśli wiesz co to znaczy) bez rozumu, zwyczajnym bezmózgowcem ( jeśli wiesz co to znaczy). Kretynizm do potęgi x.

    12.03.2020 15:08
  • MinionkaPierwszy raz (gość)

    Pierwszy raz ogladam turecki serial i wciagnol mnie niesamowicie.Szkoda ze braklo Jusufa i Zejneb.Akcja troche dziwna to fakt ale wciaga niesamowicie.

    12.03.2020 12:12
  • 🙄🙄🙄 (gość)

    Napisze tak ....denerwuje mnie ten film ale jednak wciaga i ogladam dalej skoro juz tyle odcinkow juz widzialam 🤷🤷🤷

    11.03.2020 22:49
  • Michał czyrnek (gość)

    Powiem was że szkoda że nie ma wieczna miłość ten serial był fajny serial telewizyjny był w telewizji kara sevda pokazał że który był tam galip grał w drugim serialu cena miłości grał beszir pokazał że widział dom baltarow ten aktor burak sergen to jest mój ojciec a ja Michał czyrnek jestem synem i adwokatem jeśli ktoś oglądał wieczna miłość i cena miłości który dać mi znać i czekam na komentarze i pieniądze dobrze

    11.03.2020 19:02
  • Halina (gość)

    Nikt nie zmusza nikogo do oglądania jak się nie podoba mamy wolną wolę

    11.03.2020 17:55
  • goście do gościa (gość)

    Co ma to że w Turcji jest taniej do tego że Elif to beznadzieja? gościu nie zrozumiałaś i tyle!

    11.03.2020 17:51
  • dem (gość)

    blagam.mamy dosc filmow tureckich

    11.03.2020 17:10
  • KAS16 (gość)

    Bardzo lubię ten serial. A komu nie odpowiada to nie musi przecież oglądać i potem narzekać !!!!

    11.03.2020 16:51
  • Iza (gość)

    Do Janusza. Jak nie chcesz nie oglądaj, ale skoro jesteś taki wyedukowany to wiesz, że nie wolno oceniać innych. A zwłaszcza tych, którzy myślą inaczej niż Ty.

    11.03.2020 16:46
  • Dąbrowska (gość)

    Dziwny ten film się zrobił kiedy n ie występuje Melek Yusuf Selim i Zeynep

    11.03.2020 16:22
  • Gosc (gość)

    Lepiej oglądać taki film niż trwam Byłam w Turcji kilkanaście razy i ludzie żyją lepiej niż my i jest o wiele taniej więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz !

    11.03.2020 15:58
  • Alicja (gość)

    Absolutnie się z panem zgadzam Januszu do jest film dla pustaków i dla ludzi którzy lubią pierdoły.

    11.03.2020 15:47
  • Angelika (gość)

    Bardzo dużo odcinków..ok 1000..Melek będzie żyła ale nie będzie mogła zaopiekować się Elif..bardzo dużo dozna krzywd i niesprawiedliwosci..

    11.03.2020 15:44
  • Gość (gość)

    Jak nie podobają się filmy tureckie, proponuję TV TRWAM

    11.03.2020 15:25
  • Alina Horn (gość)

    Elif to jakiś szok.Policja nie mota. Tylko zli są cwani jakby dobrzy ludzie to debile.Ten6 od scenariusza6 na3 coś z głową

    11.03.2020 15:19
  • Zoja (gość)

    W pełni popieram słowa Janusza.Zdaję sobie sprawę , że scenariusz tego filmu jest beznadziejny ale chcę obejrzeć go do końca.

    11.03.2020 15:06
NowszeStarsze