"Elif" odcinek 686. Reyhan oblewa wrzątkiem Kerema! Vildan znowu znęca się nad Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik zabrał Elif ze szpitala i znowu dał pod opiekę Vildan. W 686. odcinku "Elif" kobieta po raz kolejny będzie znęcać się nad dziewczynką. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 686. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 686. w piątek, 13.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) wyknął się policji i zabrał Elif (Isabella Damla Guvenilir) ze szpitala. Vildan (Özge Yildirim) była wściekłą, że Tarik ją zostawił. Reyhan (Çagla Şimşek) udało się wyczyścić puchar Kerema (Nevzat Can), a on przeprosił ją za swoje zachowanie.

Kerem przeprasza Reyhan za swoje zachowanie. Co Tarik zrobi z Elif? Zobacz więcej

W 686. odcinku serialu "Elif" Şafak (Ugur Özbagi) jest wyraźnie zainteresowany Jülide (Melis Koç). Jej syn - Emirhan - ciężko znosi zmianę otoczenia. Jego pierwszą koleżanką staje się Inci (Deniz Irem Morkoç). Chłopiec żali się jej, że zgubił ulubioną zabawkę. Vildan zjawia się w rezydencji, domownicy są przekonani, że wróciła z pogrzebu krewnego. Kobieta znów przetrzymuje Elif w oficynie.

Przez swoją niezdarność Reyhan oblewa gorącą kawą Kerema, który stara się nie pokazywać, jak dotkliwe jest poparzenie. Ale Hümeyra (Berna Keskin) wykorzystuje sytuację jako kolejny powód, by wyrzucić Reyhan z pracy. Sprzeciwiają się temu Macide (Nur Gurkan) i Kerem, którzy darzą dziewczynę coraz większą sympatią. Vildan zmusza Elif do ciężkich prac domowych i znęca się nad nią.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Reyhan Kerem ma dobre serce tak jak ty reyhan

    21.06.2020 17:00
  • Julka (gość)

    Kiedyś calkiem fajny film teraz tragedia nie da się oglądać. Nowi aktorzy beznadziejni

    13.03.2020 20:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×