"Elif" odcinek 687. Vildan zostawia Elif samą. Reyhan znajduje chorą dziewczynkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif znowu jest pod opieką Vildan, która znęca się nad nią. W 687. odcinku "Elif" kobieta zostawi dziewczynkę samą, a przez przypadek znajdzie ją Reyhan! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 687. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 687. w poniedziałek, 16.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Tarik (Murat Prosçiler) zabrał Elif (Isabella Damla Guvenilir) ze szpitala, znowu to Vildan (Özge Yildirim) opiekuje się dziewczynką. Znęca się nad nią i zmusza do ciężkich prac domowych. Reyhan (Çagla Şimşek) przez przypadek oblała Kerema (Nevzat Can) wrzątkiem.

Reyhan oblewa wrzątkiem Kerema! Vildan znowu znęca się nad Elif! Zobacz więcej

W 687. odcinku serialu "Elif" Reyhan w końcu udaje się przekonać Kerema do użycia maści na poparzenie. Hümeyra (Berna Keskin) nie kryje swojej dezaprobaty dla zachowania brata. Wścibska Leman (Parla Şenol) nieustannie naprzykrza się Tülay (Derya Şen). Na szczęście wyrozumiały Şafak (Uğur Özbağı) ratuje Tülay przed swoją gadatliwą matką. Elif jest chora. Vildan jest wściekła, obawia się, że ktoś może usłyszeć kaszel dziewczynki.

Za swoje oszczędności Inci (Deniz Irem Morkoç) kupuje Emirhanowi w prezencie nową ciężarówkę. Tarik wybiera się w podróż służbową, przestrzega Vildan, że ma uważać na Elif. Ta zamyka dziewczynkę w spiżarce i wychodzi z rezydencji. Elif przypadkiem znajduje Reyhan. Jest przerażona jej stanem. Zamierza powiedzieć o swoim odkryciu Keremowi, jednak Parla (Seyda Bayram) nie daje jej dojść do słowa.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Tylko szkoda Elif biednej Teraz vildan ja uratowala Przed ludźmi taryka Gratulacje

    21.06.2020 16:58
  • Weronika Jastrzębska (gość)

    Ja tam nic nie komentuje😂😋

    17.03.2020 21:24
  • Weronika Jastrzębska (gość)

    Jak można zamykać dziecko w piwnicy, bo ja bym tak nie zroniła.A jak ktoś to zrobi to to nie jest człowiek. Rozsondny człowiek by tak nie zrobił.

    17.03.2020 21:21
  • ElifFan (gość)

    Lubię ten serial,

    15.03.2020 10:37
  • Ola (gość)

    Bardzo fajny film. 😀 . Ten pan taryk jest okropny okropny i koniec inaczej jego niedawno się nazwać !

    15.03.2020 08:29
  • Ala (gość)

    Fajny film

    15.03.2020 08:27
  • Ania (gość)

    Ciekawie kiedy ktoś zobaczy tom dziewczynkę już nie mogę się doczekać. Szkoda że nikt nie zobaczył pana taryka jak wychodził z szpitala !

    15.03.2020 08:27
  • Nikola (gość)

    Najgorsza jest ta co jej rozbiła głowę i ten pan taryk . Dziewczynka jest zarówno fajna.

    15.03.2020 08:24
  • do Kato (gość)

    Bzdura! Nie trzeba oglądać dokładnie, wystarczy pobieżnie nawet skacząc po kanałach i wiedzieć wszystko. To nie jest ambitne kino, by się wgłębiać w treść, takowej zresztą tam nie ma.

    14.03.2020 21:25
  • Gosc (gość)

    Głupie to są w większości polskie filmy i seriale.

    14.03.2020 19:35
  • Kato (gość)

    Najśmieszniejsze jest to w komentarzach jak ktoś pisze" nie oglądam tego badziewia" i dalej opisuje co się działo w filmie. Czyli ogląda i to dokładnie.

    14.03.2020 19:32
  • Bunia (gość)

    Oglądam go od 1 go odcinka i jestem razem z wami rozciągają odcinki zaczyna robić się nudno ale jestem tą osobą co zawsze koncze to co zaczynam

    14.03.2020 17:39
  • Ania (gość)

    Bardzo podoba mi się Elif i kto nie chce to nie musi oglądać i niech nie pisze takich komentarzy

    14.03.2020 14:15
  • Baska (gość)

    To jest film dla normalnych ludzi, a nie dla frustratów . Nie podoba się nie oglądaj i daj oglądać tym którym się to podoba

    14.03.2020 13:12
  • Abuncia (gość)

    Nie podniecajcie się jeśli chodzi o więzień miłości to Jakóbiec zginą w pożarze odbędą nowi aktorzy

    14.03.2020 12:29
  • Beata (gość)

    Okropnie mulace filmy te tureckie takie powolne nic ciekawego się nie dzieje już nasze polskie są o wiele lepsze

    14.03.2020 11:14
  • Ewelina (gość)

    Trochę przeciągane te sceny wolała bym zęba akcja toczyła cię szybciej ale i tak ciekawe wątki i jakoś lepiej się ogląda niz te wenezuelskie

    14.03.2020 10:57
  • Gosc (gość)

    Nie oglądam tego badziewia ..uśmiercili aktorów,a teraz kolejny jakiś głupi,denny,śmieszny serial powstał... Na bezludna wyspę z autorem takich scenariuszy .. głupki niech oglądają....

    14.03.2020 10:46
  • Chętnie poczytamy (gość)

    Dori- sama nie umiesz nic napisać, zajrzyj do słownika ortograficznego , podpowiem ci że " stąd " to poprawna forma. I po co hejtujesz? Jaki wypad? Jest miejsce na komentarze to ludzie piszą. Ty też coś napisz, najlepiej rozprawkę pt. " Dlaczego warto oglądać Elif?".

    14.03.2020 10:43
  • Babcia Frania (gość)

    Jesli to dno to poco oglądasz. Oglądaj taniec z gwiazdami i tyle w temacie.Mnie nie przeszkadzają za duże buty aktorek i wiele innych rzeczy ale oglądam.Wspanualego stulecia nic nie przebije ale lubię.

    14.03.2020 08:29
NowszeStarsze