"Elif" odcinek 689. Reyhan i Yildiz zaczynają podejrzewać, że Vildan ma związek z ukrywaniem Elif. Co zrobią? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Macide i Yildiz wiedzą już, że Reyhan znalazła Elif. Dziewczynka jednak wciąż jest w szoku. W 689. odcinku "Elif" Reyhan zacznie podejrzewać, że ze sprawą Elif związana jest Vildan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 689. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 689. w środę, 18.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çagla Şimşek) znalazła przestraszoną Elif (Isabella Damla Guvenilir) i zaopiekowała się nią. Kiedy do rezydencji wróciły Macide (Nur Gurkan) i Yildiz (Mediha Aydın), dozłay szoku na wieść o odkryciu Reyhan.

Reyhan opiekuje się Elif i mówi o swoim odkyciu Macide! Zobacz więcej

W 689. odcinku serialu "Elif" Elif nadal nie mówi. Reaguje lękiem na imię Vildan (Özge Yildirim), co wzbudza w Reyhan i Yildiz podejrzenia. Jülide (Melis Koç)idzie na rozmowę w sprawie pracy. Niestety, nie zostaje zatrudniona.

Leman (Parla Şenol) robi wszystko, żeby Şafak (Uğur Özbağı) się ożenił, jednak on nie chce nawet o tym słyszeć. Po raz kolejny spotyka Jülide. Oferuje jej pomoc w znalezieniu pracy.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tak (gość)

    To najpiękniejszy film

    06.07.2020 20:10
  • Gość (gość)

    Reyhan i madzide od początku pokochały Elif

    21.06.2020 17:46
  • Janka (gość)

    Proszę nie oglądać- nikt nie zmusza do oglądania .Złośliwe komentarze i czepianie się pana Kurskiego żle o Was świadczą.

    23.04.2020 15:14
  • Starsza pani (gość)

    Widać że mimo, iż się nie ogląda to i tak komentarze... Widocznie jest zainteresowanie. Oglądam z córką i jest ok.

    19.03.2020 20:44
  • Piotr (gość)

    Kurski dba o swoje owieczki. Kiedyś zostanie za to rozliczony.

    19.03.2020 10:57
  • Zuza to takie samo dno jak pisiory (gość)

    Lipa

    19.03.2020 08:01
  • Teresa (gość)

    Więcej takiech seriali jak Elif.Dziekuje p.Kurskiemu za ten serial,prosimy o więcej podobnych.

    19.03.2020 00:30
  • Teresa (gość)

    Więcej takiech seriali jak Elif.Dziekuje p.Kurskiemu za ten serial,prosimy o więcej podobnych.

    19.03.2020 00:30
  • Teresa (gość)

    Więcej takiech seriali jak Elif.Dziekuje p.Kurskiemu za ten serial,prosimy o więcej podobnych.

    19.03.2020 00:30
  • Gość (gość)

    A mi serial się podoba

    18.03.2020 18:43
  • Adas (gość)

    Melek w pewien sposob ocalala w wypadku niestety nie przezyje antykwariusz.Bedzie ona dalej w tym serialu i zamieszka z odnaleziona Elif

    18.03.2020 15:55
  • Adas (gość)

    Na you tube w tureckiej wersji elif widac ze Melek wroci po parudziesieciu odcinkach.Gospodyni majatku ja odnajdzie

    18.03.2020 15:48
  • Arim (gość)

    Do Mira . Nie podoba sie?To nie ogladaj ,mnie się b.podoba mimo jego rozwleczenia ,:)

    18.03.2020 11:53
  • dam (gość)

    Ja już wiem co będzie za 1000 odcinków. Prawie Cała ta rodzinka pojedzie w góry i bardzo duża lawina śniegu spadnie na nich. Z tej lawiny wyjdzie tylko Elif będzie miała zanik pamięci nie będzie wiedziała jak tam znalazła. Następnie będzie następna rodzinka którą ją przygarnie. Będą żyli następne nie 1000 odc 2000. Itd itd itd ze doczekamy się odc 569 765 257 odc i będzie finał tego serialu. Piszę do wszystkich żeby napisali ile jest tych odcinków. Czy ten pisarczyk który pisze te streszczenia wie ile będzie odcinków

    18.03.2020 10:00
  • Jurek (gość)

    Mnie sie podoba !

    18.03.2020 09:34
  • L. Babcia (gość)

    Kurski powinien dać po dwa odcinki Elif jesteśmy na kwarantannie i czas się bardzo dłuży lepiej siedzieć przed telewizorem czas szybciej ucieka

    18.03.2020 09:15
  • Irena Sypniewska (gość)

    Serial jak serial, wydłużone sceny, ale i tak lepsze niż tasiemce polskie, jak kogoś drażnią nie oglądać i nie wybierać za innych, leci w godzinach nie narzucających się, więc nie marudź nikt cię nie obliguje do ogladania

    18.03.2020 07:41
  • gołąbek (gość)

    Film jest b

    18.03.2020 06:30
  • Anna (gość)

    Dno.+ Zenek Martyniuk-oto misja TVP.

    18.03.2020 03:01
  • Dora (gość)

    A mi sie podoba serial szkoda ze nie oglądałam od początku