"Elif" odcinek 698. Nieporozumienie między Reyhan i Keremem. Elif opiekuje się chorą Vildan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Parla po raz kolejny upokorzyła Reyhan. Dziewczyna nie usłyszała jednak, jak Kerem bronił ją przed znajomą. W 698. odcinku "Elif" nieporozumienie między nimi będzie się nasilało! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 698. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 698. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Parla (Seyda Bayram) odwiedziła Hümeyrę (Berna Keskin) i Kerema (Nevzat Can). Kiedy upokorzyła Reyhan (Çagla Şimşek), Kerem stanął w obronie służącej, ale Reyhan usłyszała tylko początek jego wypowiedzi, która bardzo ją zraniła.

Tarik rzuci Elif wilkom na pożarcie?! Reyhan zaatakowana przez Parlę. Kerem staje w jej obronie!Zobacz więcej

W 698. odcinku serialu "Elif" Reyhan jest głęboko dotknięta słowami Kerema, nie ma pojęcia, że to nieporozumienie. Kerem natomiast nie rozumie oziębłości dziewczyny. Leman (Parla Şenol) za wszelką cenę próbuje wyswatać Şafaka (Uğur Özbağı). Mężczyzna jest coraz bardziej poirytowany zachowaniem matki. Ta jednak nie ustępuje. Elif (Isabella Damla Guvenilir) stara się opiekować chorą Vildan (Özge Yildirim), chociaż ta wciąż bardzo źle ją traktuje. Reyhan i Yildiz są wzruszone postawą dziewczynki.

Hümeyra przeżywa kłótnię z Tarikiem (Murat Prosçiler), ten jednak z wyrachowaniem znów zjednuje sobie jej przychylność. Wspaniały nastrój Hümeyry ma wpływ na wszystkich domowników, również Reyhan, której Hümeyra podarowuje swój naszyjnik.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×