"Elif" odcinek 699. Parla chce pozbyć się Reyhan, ale to ona źle na tym wychodzi! Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Parla jest zaniepokojona obecnością Reyhan w rezydencji Haktanirów. W 699. odcinku "Elif" będzie próbowała się jej pozbyć na dłużej. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 699. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 699. w środę, 1.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çagla Şimşek) poczuła się dotknięta słowami, które padły podczas rozmowy Kerema (Nevzat Can) z Parlą (Seyda Bayram). Po tym, jak Tarik (Murat Prosçiler) załagodził konflikt z Hümeyrą (Berna Keskin), ta podarowała Reyhan swój naszyjnik.

Nieporozumienie między Reyhan i Keremem. Elif opiekuje się chorą Vildan!Zobacz więcej

W 699. odcinku serialu "Elif" Parla i Hümeyra postanawiają przygotować kolację dla domowników. Przy okazji Parla chce pozbyć się na jakiś czas Reyhan, wysyłając ją do sklepu po trudno dostępny, a w rzeczywistości zupełnie niepotrzebny składnik. Wykończoną poszukiwaniami Reyhan spotyka Kerema i razem wracają do domu motorem. Na wieść o tym Parla jest w szoku.

Danie przygotowane przez Parlę jest nie do zjedzenia, jednak przez uprzejmość domownicy nie dają nic po sobie poznać. W firmie Tarika pojawia się Zafer, z którym mężczyzna ma wejść w niezbyt uczciwy interes. Tarik pilnie potrzebuje dużej sumy pieniędzy. Rana (Yildiz Asyali) przeczuwa, że Tarik coś kombinuje. Kobieta jest również dotknięta gburowatym zachowaniem Yunusa.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dziewczyny (gość)

  Super

  08.07.2020 19:12
 • Piotrowski (gość)

  nikt nie wyrzuci rehan i elif nie pozwolę niech się dowiedzą dla wszystkich domwnikach elif jest waszą córeczkę

  09.04.2020 09:23

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×